Angelman szindróma
Elküldve: 2009.11.26. 15:15
Kedves Gyógypedagógusok!
Konduktor vagyok és a csoportomba jár egy 5 éves angelmanos kisfiú. Segítséget szeretnék kérni,hogyan induljunk el a fejlesztésével.
Köszönettel:
Kirimi Ildikó
Konduktor vagyok és a csoportomba jár egy 5 éves angelmanos kisfiú. Segítséget szeretnék kérni,hogyan induljunk el a fejlesztésével.
Köszönettel:
Kirimi Ildikó