Oldal: 1 / 1

Angelman szindróma

Elküldve: 2009.11.26. 15:15
Szerző: kiriildi
Kedves Gyógypedagógusok!

Konduktor vagyok és a csoportomba jár egy 5 éves angelmanos kisfiú. Segítséget szeretnék kérni,hogyan induljunk el a fejlesztésével.



Köszönettel:

Kirimi Ildikó