kiegészítő támogatás
Elküldve: 2009.09.02. 11:21
Sziasztok!
Van valaki aki tudja annak a törvénynek a számát ami a nev.tanosoknak ad kiegészítő támogatást, ha az iskolában kapják a fejlesztést!
Sajnos a helyi nev. tan nem tudta a törvény számát. van valaki aki tud segíteni?
köszi
Van valaki aki tudja annak a törvénynek a számát ami a nev.tanosoknak ad kiegészítő támogatást, ha az iskolában kapják a fejlesztést!
Sajnos a helyi nev. tan nem tudta a törvény számát. van valaki aki tud segíteni?
köszi