Oldal: 1 / 1

kiegészítő támogatás

Elküldve: 2009.09.02. 11:21
Szerző: szerka
Sziasztok!

Van valaki aki tudja annak a törvénynek a számát ami a nev.tanosoknak ad kiegészítő támogatást, ha az iskolában kapják a fejlesztést!
Sajnos a helyi nev. tan nem tudta a törvény számát. van valaki aki tud segíteni?
köszi :roll: