Oldal: 1 / 1

napló és/vagy fejlesztési tervek

Elküldve: 2012.05.22. 22:20
Szerző: Kikinda
Sziasztok!

Tudnátok nekem abban segíteni, hogy ha nincs nálunk SNI-s gyerek, akkor milyen adminisztrációs formanyomtatványra van szükségem?
Eddig egyéni fejlesztési naplókat vezettem, semmi mást. (Amit a rehabilitációs órákra is használnak.) A Nevelési Tanácsadótól aki jött ellenőrizni, az sem tudott segíteni, vagy nem érdekelte különösebben. Idén is ugyanaz az ember jön, úgyhogy miatta nem izgulok. Magam miatt szeretném tudni!
Illetve az is kérdés bennem, hogy a Nevelési Tanácsadón kívül egy alapítványi iskola fejlesztő pedagógusának az adminisztrációs munkáját ki tudja ellenőrizni?
Előre is köszönöm a segítséget!

Borbála

Re: napló és/vagy fejlesztési tervek

Elküldve: 2012.05.23. 10:37
Szerző: hogabi
Igazából semmiben sincsen "egyforma", nincsen meghatározva pl. a napló. Van aki logopédiai naplót használ, van aki maga készíti, van aki szakköri naplót.
Viszont egy formanyomtatvány van, aminek a száma:
A. Tü. 357. r. sz. - Pátria Nyomda Zrt. - 22077 - (Fsz.: 5-10155) - Látta: OM részéről N. Gy. 2005. XI. 28.
Neve:
EGÉSZSÉGÜGYI ÉS PEDAGÓGIAI CÉLÚ HABILITÁCIÓ, REHABILITÁCIÓ - EGYÉNI FEJLŐDÉSI LAP
A külső részt 4 évig lehet használni, ez tulképpen olyan, mint az anyakönyv. A belívet, viszont órákra lebontva kell tölteni.
A belívet lehet géppel is tölteni, van 8 fős csoportra is. Íme a melléklet.
belív.rar

Re: napló és/vagy fejlesztési tervek

Elküldve: 2012.05.23. 16:25
Szerző: Kikinda
Nagyon köszönöm! Akkor ezt csináltam eddig is, csak naplót nem vezettem. :)

Re: napló és/vagy fejlesztési tervek

Elküldve: 2012.05.23. 16:32
Szerző: hogabi
Borbála! - ajánlatos naplót is vezetni, mert abba tudod a hiányzásokat írni. Én szakköri naplót vezetek, ez a legegyszerűbb.

Re: napló és/vagy fejlesztési tervek

Elküldve: 2012.05.23. 17:21
Szerző: Zsuzsi
Az adminisztrációs munkád kérhetik pénzügyi ellenőrzéskor. Ha kaptok állami támogatást, akkor a MÁK, de ellenőrizhet / ellenőriztethet az iskolátok kuratóriuma vagy igazgatótanácsa, vagy ahogy hívják... Ők természetesen nem arra kíváncsiak, hogy mit csináltál Pistikével az adott napon, hanem arra, hogy tényleg ott voltatok-e, és nem voltatok-e egy időben esetleg több helyen :x
Arra ügyelj, hogy mindig naprakész legyen minden!

Re: napló és/vagy fejlesztési tervek

Elküldve: 2012.05.25. 09:07
Szerző: Kikinda
Nagyon köszönöm! Akkor beszerzek egy naplót is! :)