Oldal: 10 / 19
Re: tanmenet
Elküldve: 2011.08.30. 15:18
Szerző: börcsök jutka
sziasztok!
A HÁMORI FÉLE TANKÖNYVCSALÁD 6.OSZTÁLYOS MAGYAR TANKÖNYVÉHEZ SZERETNÉK TANMNET SEGITSÉGET KÉRNI...
KÖSZÖNÖM..JUTKA
EMAIL:
brcskjudit@gmail.com
Re: tanmenet
Elküldve: 2011.08.30. 15:41
Szerző: tamoni
Sziasztok!
8. osztályos tanulásban akadályozott tanmeneteket keresek.Hol lehet megtalálni? Köszönöm !Móni
Re: tanmenet
Elküldve: 2011.08.30. 16:42
Szerző: Dóri
A nyolcadikos hamarosan fenn lesz.
A hatodikos még nem akadt a kezembe.
Dóri
Re: tanmenet
Elküldve: 2011.08.30. 17:32
Szerző: Fodor Zoltán
Lesz a tanmenetekből egészen a 8. osztályosig. Hogabi küldött nekem nagyon sok tanmenetet, de a mai nap csak a 4. osztályig tudtam feltenni, de a feltöltése folyamatosan történik, ezért érdemes gyakran meglátogatni ezt az oldalt:
Tanmenetek.
Re: tanmenet
Elküldve: 2011.09.01. 16:09
Szerző: Dóri
Zoli!!!!
A Bárczi tanmeneteket is fel tudod tenni???? (Hámor, Tölgyszéki stb.)
Elküldtem!!!
Pdf kiterjesztésűek. Lehet, hogy ez bonyolult?
Ha igen, akkor továbbra is küldözgethetem. Nem baj, szívesen.
Dóri
Re: tanmenet
Elküldve: 2011.09.03. 21:38
Szerző: ildiko
Sziasztok!
6. osztályos tanulásban akadályozott tanmeneteket keresek! Tudna valaki ebben segíteni?
Köszönöm
Re: tanmenet
Elküldve: 2011.09.03. 23:00
Szerző: Zsuzsi
Ha ezek után valaki rá mer szólni a gyerekre, mert visszakérdezett, sikítok...

Re: tanmenet
Elküldve: 2011.09.04. 06:53
Szerző: Panni
Kedves mindenki!
A honlap-kezdőlapján, fent van egy sor amelyek a következők.
-kezdőlap
-módszerek
-segédletek
-szekciók
-....... és nem írom tovább.
Ott a segédletekre rá vinni a kurzort lenyílik a lap, és a következők jelennek meg
- foglalkozási segédletek
- pedagógiai segédletek
- fejlesztési terv
- munka köri leírások
- angol kifejezések
- TANMENETEK
na akkor ott arra rákattintani, és a lapszélén a gördülőkét vinni lefele, ott megjelenik 55 tanmenet, és lehet keresni kinek mire, milyenre van szüksége.
Zsuzsi drága síkítcs, de tudod ez a sült galamb szindróma.
Szép napot mindenkinek, ezzel a nem igazán kedves levelemmel.
Panni
Re: tanmenet
Elküldve: 2011.09.04. 08:38
Szerző: Zsuzsi
Nem is kell a honlap kezdőlapján keresgélni, mert itt, Zoltán hozzászólásában a link egyenesen odanavigál
Egyébként ebben a topicban tanmenetek tömkelege van, rar, zip és csomagolatlan formában, külön a kerettantervhez és a nathoz, vannak tankönyvhöz rendelt tanmenetek is, de ha valaki nem pont abból tanít, hát max. átírja egy kicsit, nagy ügy!

Csak vissza kellene lapozni, és ott a terülj, terülj asztalkám

Re: tanmenet
Elküldve: 2011.09.04. 08:47
Szerző: Dóri
Én is sikítsak????
Nincsenek fenn a teljes Bárczi tanmeneteim. Pedig ezt sokan keresik. (Ildikó, sajnos pont a hatodikos és a másodikos nincs meg.)
Zoliiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!
LÉgyszilégyszilégyszi!!!!!!!!!!
Dóri