Oldal: 9 / 19

Re: tanmenet

Elküldve: 2011.06.29. 20:24
Szerző: emőke
Kedves Zsolt!

Átutaltam, elküldtem.

üdv.: Emőke

Re: tanmenet

Elküldve: 2011.07.12. 16:01
Szerző: teca63
run69 írta:Segítséget szeretnék kérni! Szükségem lenne 7.-8. évfolyamra tanmenetekre, Hámorné-féle magyar tankönyvcsaládhoz, illetve a Műszaki Kiadó matematika tankönyveihez. Hol lehetne ezeket megtalálni?
Előre is köszi a segítséget!
Én tudok neked küldeni, nekem megvan a tanulásban akadályozottak, enyhe értelmi fogy-ok számára készült központi tanmenet, amit csak annyira kell átvariálni, hogy az osztályodban mennyi óraszámban tanítod az adott tantárgyat.

Pl.. A földrajz évi 55 órás, vagy 74 órás, azaz: heti 1,5 illetve 2 órára szól a terv, (és a tankönyv tananyaga is ennyi) viszont a mi iskolánkban csak heti 1 óra van, tehát csak 37 órásra kell átírnom..

Nézd meg őket.. és töltsd le, ha kell.. Teca

http://teca63.multiply.com/journal/item/218/218 7 osztályos tanmenetek
http://teca63.multiply.com/journal/item/249/249 8. osztályos tanmenetek és még matematika hiányzik, azt is feltöltöm, mert a mérete nagyobb, mint 25 MB így nem engedi ide feltölteni.
http://teca63.multiply.com/video/item/1 ... ._oszt.pdf itt van a matek is.
Remélem sikerül letölteni, és ha bármi kérdésetek van, nagyon szívesen segítek..

Re: tanmenet

Elküldve: 2011.07.13. 14:53
Szerző: emőke
Kedves Teca!

Már kapok is az alkalmon. :) Nekem a 6. osztályos Hámor - féle tanmenetekre lenne szükségem. Ha van, akkor mindenből, de a magyar a legfontosabb.

Köszönöm szépen. üdv.: Emőke

Re: tanmenet

Elküldve: 2011.07.25. 08:17
Szerző: Birkás Melinda
Németh Gitta írta:Kérni szeretnék tanulásban akadályozott gyermekek oktatásához 5. és 6. osztályos matematika tanmenetet Kemény Judit - Vandlik Tamás féle tankönyvhöz.
E mail címem: nemethgitta@freemail.hu
Köszönöm
Szia!
Ha valakitől kaptál 6. osztályos tanakos matematika tanmenetet, kérlek szépen, küldd el nekem is!
E-mail címem: melinda.birkas@gmail.com

Köszönöm!!
(5-est valószínűleg tudok szerezni, akkor küldöm.)

Re: tanmenet

Elküldve: 2011.08.15. 11:42
Szerző: zsurzska
Sziasztok! Annyira örülök, hogy rátok bukkantam! Bevesztek a csapatba? Jó sok anyagom van nekem is, szívesen küldök bármit. Tan. ak-os vagyok, 5-ös összevont csoportom lesz szeptembertől. Előre félek!

Re: tanmenet

Elküldve: 2011.08.15. 16:26
Szerző: Dóri
Szia Zs...! Miként tiszteljünk? Avagy mi is a keresztneved?
Üdv itt nálunk! Itt mindent szabad: kérni, kérdezni, megosztani, dicsérni, panaszkodni stb...
Ez az összevonás, amit említettél elég mellbevágó. Nem lesz könnyű.
Dehát a problémák arra valók, hogy megoldjuk őket. Enélkül unalmas lenne az élet.
Na, még egy hetünk van a kezdésig. Használd ki Te is.
Szia, Dóri

Re: tanmenet

Elküldve: 2011.08.16. 11:02
Szerző: zsurzska
Szia Dóri! A nevem Zsuzsa. Kösz a biztatást! Remélem, tényleg megbirkózom vele.

Re: tanmenet

Elküldve: 2011.08.29. 09:10
Szerző: ibi83
Szép napot mindenkinek!

A segítségeteket szeretném kérni, 5. osztályos középsúlyos értelmi fogyatékos gyermeknek tanmenetre lenne szükségem.
:?:

Előrre is köszönöm!

Re: tanmenet

Elküldve: 2011.08.29. 09:46
Szerző: Dóri
MIndenkinek!!!!
Nemsokára fent lesz a honlapon a Tanmenetek című menüpont. Ott mindenki kedvére guberálhat.
És küldjetek is!!!!!!!! Rakjuk össze amink van!
Pá, Dóri

Re: tanmenet

Elküldve: 2011.08.30. 13:26
Szerző: hogabi
Köszönet a tanmenetekért Juhászné Gáspár Dóri, Karnis Mária, Dombi László kollégáknak, hogy honlapunk anyaga bővült. Saját készítésű tanmenetek is vannak, csak osztályra kell alakítani!