Oldal: 8 / 19
Re: tanmenet
Elküldve: 2011.03.01. 17:07
Szerző: Zsuzsi
Mari!
Azt tényleg nem láttam, és maga a megfogalmazás is elkerülte a meglehetősen szelektív figyelmem.

Egyébként mindamellett. hogy a véleményem alapjában véve tartom, remélem, sem sértést, sem sértődést nem éreztek, sem Te, sem Gabi a megnyilvánulásaimból, mert talán a hangulatjelekből lehet következtetni, hogy nem ezek vezéreltek.

Re: tanmenet
Elküldve: 2011.03.02. 16:39
Szerző: barthareka88
Szia Dóri!
Köszönöm szépen, megkaptam az anyagot.
Réka
Re: tanmenet
Elküldve: 2011.06.17. 19:52
Szerző: emőke
sziasztok!
Tanakos 6. osztályos tanmenetre lenne szükségem. Tavaly az itt Dóritól kapott 5. osztályost vettem alapul, és nagy segítség volt a saját tanmenetem kidolgozásában. Jövőre 6. osztályosok a gyerekeim, és ismét kuncsorgok, ha van valakinek. Tag nem vagyok, hónapok óta itt áll kinyomtatva a belépési nyilatkozatom. Ha kell hozzá - szívesen befizetem a díjat.
Előre is köszönöm: üdv. Emőke
Re: tanmenet
Elküldve: 2011.06.18. 08:45
Szerző: hogabi
Emőke!
Itt letöltheted egészen 8. osztályig.
viewtopic.php?f=14&t=524
Re: tanmenet
Elküldve: 2011.06.18. 18:56
Szerző: zsoltzsolt
Kedves Emőke!
Ettől függetlenül minél többen vagyunk az Egyesületben, annál könnyebb lesz az érdekérvényesítés, így szívesen venénk tagjaink között.
A jelentkezési lapot faxon és szkenneve is elküldheted.
fax: 06/1/709-47-42
email:
fejlesztok@hotmail.com
Köszönöm:
Thén Zsolt
Re: tanmenet
Elküldve: 2011.06.18. 21:20
Szerző: emőke
Kedves Gabi!
Köszönöm, azt már néztem. Iránymutatásnak jó, csak én a Hámor - féle könyvből tanítok. ...és bevallom, egyszerűbb lenne, ha az arra szóló Bárczis tanmenetet tudnám letölteni.
Még egyszer köszönöm a segítséget: Emőke
Re: tanmenet
Elküldve: 2011.06.19. 09:59
Szerző: Dóri
Szia Emőke!
Azért nem reagáltam az e-mailedre, mert sajnos pont a 6.-os tm nincs meg (és a 2.o-s).
Azért még körülnézek. Hosszú még a nyár.
Pá, Dóri
Re: tanmenet
Elküldve: 2011.06.22. 21:44
Szerző: emőke
Kedves Zsolt!
Vége az év végi hajrának, és elküldöm a jelentkezési lapot. Mind a 3-at ki kell tölteni? A csekket is scannel-jem be? Az is közrejátszott abban, hogy a gép melletti dossziéban hevert a jelentkezési lap, hogy nem tudok taggyűlésre járni, stb. Ha úgy lehet, hogy Támogató vagyok, és élvezem a tudásotokat, akkor megnyugszom:)
üdv.: Emőke
Re: tanmenet
Elküldve: 2011.06.22. 21:46
Szerző: emőke
Kedves Dóri!
Köszi a jelzést. ..én meg türelmes vagyok:)))
üdv.: emőke
Re: tanmenet
Elküldve: 2011.06.23. 12:26
Szerző: zsoltzsolt
Kedves Emőke!
Igen, mind a hármat ki kell tölteni, utána lehet szkennelni vagy faxolni is akár.
email:
fejlesztok@hotmail.com
fax: 06/1/709-47-42
Köszi
Zsolt
no, de ez a téma se ebbe a topicba való

Jó szünetelgetést
Még egy kis kiegészítés:
tagdíj --> Egyesület számlaszáma:
11600006-00000000-41472419
2.000 Ft
köszi
