Apházia?

Avatar
Szabó Györgyi

Re: Apházia?

Hozzászólás Szerző: Szabó Györgyi »

Szia Dóri !
Persze,hogy olvaslak titeket ,mindennap fent vagyok és nézem hátha látok- hallok valami használhatót .Küldök neked anyagot ,de légyszives add meg az email címedet,mert úgy tudom csak átküldeni neked.
Kb. most lesz egy éve ,hogy történt a strook és már elég jól haladtunk , voltak siker élmények ,de most 2 hete teljesen magába fordult a barátnőm ,még velem sem akar beszélni csak igennel és nemmel válaszol , vagy még így sem . Nem tudok mit csinálni ,olyan mintha elutasítana . Szerinted ez normális , te is tapasztaltál ilyet ? ,meddig tart ez ? . nem kellene más segítség is ? mit tudok én most csinálni ?
Képzeld az első perctől kapcsolatban vagyok a Dallos Zsuzsával szinte hetenként beszélünk , tőle is szoktam segítséget kérni ,ha valaki hát ő ismeri az afháziások lelkivilágát ........tudod ő az újbeszélők társaságának alapítója.....
Valahol tudom ,emberek közé kéne vinni ,de a lakásból egyáltalán nem akar kimozdulni , az kevés,hogy én mindennap megyek , találkoznia kellene más afháziásokkal .
Tudsz valami olyan játékot ami hasznos és egy kicsit szórakoztató és tudnánk használni? ........Én memorit szoktam játszani (azt élvezi) , rumikubozni szoktunk ( ez olyan mint a römi ,vagy rabló römi , csak táblákon vannak a kártyák így 1 kézzel is lehet játszani ) .........na valami hasonlóra gondoltam.
Te szoktál valamit játszani ,hogy egy kicsit változatosabbá tedd a foglalkozásokat ?
Bármi ami eszedbe jut és úgy gondolod hasznos lehet szívesen veszem!
Tehát küld az email címed én meg az anyagot .
Üdv : Györgyi
Avatar
Dóri
Hozzászólások: 670
Csatlakozott: 2008.02.28. 08:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Apházia?

Hozzászólás Szerző: Dóri »

Szia Györgyi! Küldtem privit.
Dóri
Válasz küldése