Pedagógusnapi jutalom....

Minden téma, gond, probléma megbeszélése ebben a topic-ba.
Avatar
Gandika

Re: Pedagógusnapi jutalom....

Hozzászólás Szerző: Gandika »

Akkor mi kihúzhatjuk magunkat mi gyönyörű dobozos orchideát kaptunk:)De étkezésit még nem pedig én is hallottam, hogy kapunk, én is türelmes vagyok, mindegy mikor csak adják:)
Andi
Avatar
hogabi
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1241
Csatlakozott: 2008.02.27. 10:23
Tartózkodási hely: Vöröstó
Kapcsolat:

Re: Pedagógusnapi jutalom....

Hozzászólás Szerző: hogabi »

Férjeméknek állítólag a számlán lesz valami a hét végére. Nagyon lesem! Lenyúlom :lol:
Gabi

"Ha egy országot, nemzetet tönkre akarsz tenni, tedd tönkre a pedagógiáját"
Avatar
dudikopf

Re: Pedagógusnapi jutalom....

Hozzászólás Szerző: dudikopf »

Ma reggel valami érkezett a számlámra. Még nem tudom milyen jogcímen kaptam de bizakodom.. Az én már megkaptam a jutalmamat. Június 30-án lejár a szerződésem és ki kell vennem a 19 szabadnapomat, bár én szerettem volna ledolgozni, hiszen ilyenkor borzalmas mennyiségű a papírmunka. Szóval csütörtökön bejelentette az igazgatóm, hogy nem engedélyezik, így szabadságra kell mennem. De ugyanúgy be kell járnom, mert hát ugye a papírmunkámat köteles vagyok elvégezni. De mivel szabadságon vagyok, ezért az útiköltségemet nem fizetik ki... Ez már annyira abszurd, hogy feladtam minden hadakozást.V.B.Zsuzsi
Avatar
hogabi
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1241
Csatlakozott: 2008.02.27. 10:23
Tartózkodási hely: Vöröstó
Kapcsolat:

Re: Pedagógusnapi jutalom....

Hozzászólás Szerző: hogabi »

Nekünk is megjött :)
Én tuti otthagynám a munkát nekik! Mondom én, aki más helyett végzi a munkát-papírmunka, szintén ingyen- ráadásul másnak a sarát mosom.
Barátnőmmel tegnap rájöttünk, hogy nem vagyunk normálisak :lol: Élvezhetnénk a nyugdíjas éveket izgalom, stressz, más hülyesége nélkül, de neeeem.... Vajon miért is csináljuk? :mrgreen:
Gabi

"Ha egy országot, nemzetet tönkre akarsz tenni, tedd tönkre a pedagógiáját"
Avatar
niki31

Re: Pedagógusnapi jutalom....

Hozzászólás Szerző: niki31 »

Új felhasználó vagyok itt. Kismama, de aktív dolgozó. Egy szerencsém van a munkahelyemmel: levéglegesítettek tavaly, mert nem emberbarát környezet. A felső tagozatos kollégáim kaptak 15 000Ft juttatást pednapi jutalomként. Nekem (egyedül a tanári karban) nem járt, mert sokat voltam távol. Ez 8 nap távollét volt, ugyanis államvizsgáztam az évben. Az iskola tanulmányi szerződést nem kötött velem, nehogy el keljen engedni vizsgára. A mesterképzést végeztem el pedagógia-angol szakon, a munkavégzésemhez, ahhoz, hogy állásom legyen, kellett a szak. Nagyon jó eredménnyel végeztem, volt megyei első helyezett versenyzőm is, több eredményes versenyem. Szerény anyagi háttérrel rendelkeznek a tanulók, így olyan versenyeken vehettünk csak részt, ami nem került sokba. Ennek ellenére azért igen rangosak voltak. Kirándulásokon nem igazán tudtunk részt venni, mivel ez is pénzfüggő. Azért eljutottunk Debrecenbe és helyi programokat szerveztünk. Ez nálunk nem elég ahhoz, hogy nekem is adjanak a juttatásból. Rosszul esett és szeretném megbeszélni a főnökkel. A gyerkőc kötelező vizsgálataira csak úgy járhatok, ha táppénzre ír az orvos, máskülönben aznapra igazolt távollétet kapok, bér nélkül. Mostanság vesz igénybe 1-2 napot havonta. Szabadságra nem engednek. Én tele vagyok keserűséggel, a gyerekeket szeretem, képezném is magam és pályázaton tanultam. Nyertem is, de ez sem kiemelt munkavégzés minálunk. Remélem, a kollégák sikeresebbek! A gyerekcsoportok visszajelzése a kárpótlás számomra.
Avatar
hogabi
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1241
Csatlakozott: 2008.02.27. 10:23
Tartózkodási hely: Vöröstó
Kapcsolat:

Re: Pedagógusnapi jutalom....

Hozzászólás Szerző: hogabi »

Köszöntlek Niki a fórumon! Az utolsó mondatod a legszebb. Valószínűleg a kollégáid nem így gondolkodnak, azért kaptak jutalmat. Amúgy meg mindenki kap nem "pofára" megy. Valaki nem jelentett le a létszámban és az az igazgató lesz. Beszélj vele, ha nem eredményes, akkor a Kúnó központot kell megkeresni. Na hagyd magad! Ez mindenkinek jár, cafetéria, de pénzben adják. Ezt nem az igazgató dönti el, kinek ad, ugyanis nem jutalom, hanem járandóság!
Gabi

"Ha egy országot, nemzetet tönkre akarsz tenni, tedd tönkre a pedagógiáját"
Avatar
niki31

Re: Pedagógusnapi jutalom....

Hozzászólás Szerző: niki31 »

Köszönöm a választ, majd mégegyszer beszélek vele. Ma volt róla szó a gazdasági ügyintézővel. Állítólag mindenki pénzét vonták be egy kalap alá és azt osztották a "kiemelt" dolgozók közt. Van néhány alsós, akinek még nincs pénze. Ha valóban így van és megerősítik, akkor felveszem a kapcsolatot a munkajogásszal. A mi intézményünkre már ráférne némi szép, gyerekintézmény lennénk, a hozzáállással van a baj...
Avatar
dudikopf

Re: Pedagógusnapi jutalom....

Hozzászólás Szerző: dudikopf »

"Nekik" én is otthagynám a munkát, de a kis kolléganőmet aki a helyemre jön, nem tenném ki ilyen helyzetnek, vele szemben nem lenne korrekt, így sem lesz könnyű dolga. Nikinek én is azt tanácsolom, hogy beszéljen az igazgatóval, mert ez diszkrimináció. Emlékszem, tavaly nálunk is volt amolyan iskola berkein belüli jutalom és csak az kapott aki egyetlen egy napot sem volt táppénzen. Elég felháborító, manapság az ember nem szórakozásból megy betegszabira. Kitartást kívánok neked, hidd el a gyerekek miatt megéri csinálni, mindenesetre erkölcsileg és érzelmileg több "juttatást" kapsz mint a VIP kollégák. V.B. Zsuzsi
Avatar
Kispiskóta

Re: Pedagógusnapi jutalom....

Hozzászólás Szerző: Kispiskóta »

"Ez mindenkinek jár, cafetéria, de pénzben adják"
Sajnos nem... Csak akkor, ha tavaly is részesült benne valaki.
A tantestületben ősz óta vagyok, mindenki kapott rajtam kívül. Én nem, mivel tavaly még gyesen voltam. Ez van :(
Avatar
hogabi
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1241
Csatlakozott: 2008.02.27. 10:23
Tartózkodási hely: Vöröstó
Kapcsolat:

Re: Pedagógusnapi jutalom....

Hozzászólás Szerző: hogabi »

Igazad van, akik tavaly kaptak...
Sajnálom, hogy Te nem kaptál! (azért valamicskét adhattak volna)
Gabi

"Ha egy országot, nemzetet tönkre akarsz tenni, tedd tönkre a pedagógiáját"
Válasz küldése