meixner szókincsvizsgálat képanyaga

Látogatóink kérdéseinek létrehozott fórum.
Avatar
hmiklos

Re: meixner szókincsvizsgálat képanyaga

Hozzászólás Szerző: hmiklos »

Sziasztok! Szükségem lenne a Mixner-féle szókincsvizsgálat képanyagára felső tagozaton, amit a "legidősebb" korosztálynak dolgozott ki.
Korábban olvastam, hogy voltak, akik szkennelve elküldték email címre. Kérem, akinek megvan, küldje el nekem! hmikloss@gmail.com
Ha bárkinek szüksége van egyéb anyagokra, írjon! Sok minden megvan, de ez speciel nincs. Előre is köszönöm!

Sziasztok! Szükségem lenne a Meixner - féle szókincspróba képanyagára felső tagozatra ( 14 év körül). Akinek megvan, kérem küldje el nekem! Köszönöm! hmikloss@gmail.com
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hogabi 2013.10.05. 13:01-kor.
Ok: Két aznos hozzászólást összevontam.
Avatar
kokauszkim

Re: meixner szókincsvizsgálat képanyaga

Hozzászólás Szerző: kokauszkim »

Kedves Mindenki!Szükségem volna óvodások részére szókincsvizsgálati anyagra! Előre is köszönöm! Miklósik Béláné(kokauszki@gmail.com)
Avatar
dodoka93

Re: meixner szókincsvizsgálat képanyaga

Hozzászólás Szerző: dodoka93 »

Sziasztok, sürgősen kellene nekem a Meixner szókincs vizsgálat képanyaga 9-11 évesek számára. Megköszönöm, ha valaki elküldi a mélemre! judit.horvath2@gmail.com
Avatar
Csibe85

Re: meixner szókincsvizsgálat képanyaga

Hozzászólás Szerző: Csibe85 »

Sziasztok!
A szakdolgozatomhoz nagy szükségem lenne a Meixner-féle szókincspróba képanyagaira.
Akinek megvan, kérem, küldje át nekem a csikosbetty@gmail.com e-mail címre.
Nagyon nagy segítség lenne. ;)
Előre is köszönöm.
Avatar
segítés

Re: meixner szókincsvizsgálat képanyaga

Hozzászólás Szerző: segítés »

Kedves Kollégák!

Nagyon nagy szükségem lenne a Meixner-féle szókincsvizsgálati képekre, egészen pontosan a 6-8 éveseknek szóló képanyagra (szövet stb.)
Az e-mail címem: tothagnes83@hotmail.com

Hálásan köszönöm előre is!

Üdv. T. Ági
Avatar
blondie

Re: meixner szókincsvizsgálat képanyaga

Hozzászólás Szerző: blondie »

Sziasztok!
Szintén a szókincspróba képanyagaira volna szükségem. Segítségeteket előre is köszönöm!
blondiee.088@gmail.com
Avatar
rekamaurer

Re: meixner szókincsvizsgálat képanyaga

Hozzászólás Szerző: rekamaurer »

Sziasztok!

Nekem is nagy szükségem lenne a mixner féle szókincsvizsgálat képanyagára mindenik korosztálynak.
Kérem aki tudja küldje el nekem a rekakoszti@yahoo.com e-mail cimre.
Nagyon szépen köszönökm előre is
Avatar
Balázsi Rebeka

Re: meixner szókincsvizsgálat képanyaga

Hozzászólás Szerző: Balázsi Rebeka »

Sziasztok!
Szükségem lenne a Meixner-féle szókincspróba képanyagaira.
Akinek megvan, kérem, küldje át nekem a rebeka.balazsi98@gmail.com e-mail címre.
Előre is köszönöm a segítséget! :)
Válasz küldése