FELADATLAPTÁR

Tárhelyeknek, honlapoknak létrehozott fórum. Itt lehet tanácsot kérni, bemutatni saját munkáinkat.
Fórum szabályok
Honlapok számára tárhelyek bemutatása, kérdések vagy ötletek. Kész honlapok bemutatása, ötletek, javaslatok és segítség kérése.
Avatar
áGota

FELADATLAPTÁR

Hozzászólás Szerző: áGota »

Engedjétek meg, hogy figyelmetekbe ajánljak egy új honlapot, én is véletlenül akadtam rá. Ez a FELADATLAPTÁR http://feladatlaptar.hu
Nagyon sok feladatlapot találtok itt, amit jól tudtok használni. Van matekhoz, olvasás- szövegértéshez is sok jó.
Nagyon praktikus, mert a netről lehet rögtön nyomtatni a feladatlapokat. :)
Ágo
Avatar
szabone.j

Re: FELADATLAPTÁR

Hozzászólás Szerző: szabone.j »

Kedves Ágo!!

Én úgy látom fizetni kell a letöltésekért. Egyébként jók a feladatok.
Avatar
Dóri
Hozzászólások: 670
Csatlakozott: 2008.02.28. 08:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FELADATLAPTÁR

Hozzászólás Szerző: Dóri »

Mi ez a hottentotta invázió? Nagyon ránk kattantak.
Visszatérve a feladatlapokra: ez tényleg fizetős.
De szerintem mi is tudnánk csinálni egy feladatlapbankot.
Ha összedobjuk a meglévő és elheverő készletünket, akkor egész csinos kis tárat lehetne összehozni. Ingyért.
Dóri
Avatar
Zsuzsi

Re: FELADATLAPTÁR

Hozzászólás Szerző: Zsuzsi »

Úgy látom, nincs tülekedés, pedig Dóri kezdeményezése szuper! Feltételezem, hogy a tapasztalt kollégáknak már megvan a kipróbált feladatbankjuk, ezért a felajánlásom elsősorban kezdőknek szól. Nemrégiben a neten találtam egy nagyon jó munkát betűdifferenciálás témakörben, amit úgy dolgoztam fel, hogy számítógépen is lehessen használni. Kiválóan alkalmas 1. osztályosoknak és fejl. foglalkozásra diszeseknek. Ezzel a papír- és ceruzafóbia is kikerülhető, mert nekünk vannak tanítványaink, akik világgá mennek, ha feladatlapot látnak. Szívesen elküldöm annak, aki szeretné használni.

Zsuzsi
Avatar
zsoltzsolt

Re: FELADATLAPTÁR

Hozzászólás Szerző: zsoltzsolt »

Ez a honlap s vele együtt az Egyesület is ezért van,hogy pl. ilyen kezdeményezéseket felkaroljon. Már eddig is elég sok segédanyag van itt, amit ti és a többiek hoztak létre, lehet mellé létrehozni egy újat Feladattár néven, csak küldjétek el Gabinak (hogabi) vagy Zolinak (Fodor Zoltán).
Jó munkát!
Válasz küldése