"tanulás tanulása"

Avatar
dandav
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2008.03.05. 16:33
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: "tanulás tanulása"

Hozzászólás Szerző: dandav »

Örülök ha találtok benne hasznosíthatót.
Megkerülni nem kell engem sem, én is szívesen elküldöm annak akit érdekel.
Dóra
Avatar
boróka

Re: "tanulás tanulása"

Hozzászólás Szerző: boróka »

Sziasztok! Nem engedi letöltenem.
Avatar
hogabi
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1241
Csatlakozott: 2008.02.27. 10:23
Tartózkodási hely: Vöröstó
Kapcsolat:

Re: "tanulás tanulása"

Hozzászólás Szerző: hogabi »

Kedves Boróka!
Megnéztem, nálam letölti.
Küldj e-mail címet és postázom.
Gabi

"Ha egy országot, nemzetet tönkre akarsz tenni, tedd tönkre a pedagógiáját"
Avatar
sarababo

Re: "tanulás tanulása"

Hozzászólás Szerző: sarababo »

HA LEHET, ÉN IS SZERETNÉM ELKÉRNI.
CÍMEM: sarababo@freemail.hu
Köszönöm a segítséget!
Anita
Avatar
hogabi
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1241
Csatlakozott: 2008.02.27. 10:23
Tartózkodási hely: Vöröstó
Kapcsolat:

Re: "tanulás tanulása"

Hozzászólás Szerző: hogabi »

Kedves Anita!
Lehet, hogy csúnyán hangzik, de nem küldhetem el, mivel ez csak egyesületi tagoknak hozzáférhető.
Van aki korábban már letöltötte(míg nem volt korlátozva) biztosan el fogja neked küldeni. Boróka az egyesület tagja, azért küldöm el neki. Nem szeretném, mint egyesületi tag saját magamat kizárni. A szabályok rám is vonatkoznak.
Megértésedet köszönöm!
Gabi

"Ha egy országot, nemzetet tönkre akarsz tenni, tedd tönkre a pedagógiáját"
Avatar
Dóri
Hozzászólások: 670
Csatlakozott: 2008.02.28. 08:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: "tanulás tanulása"

Hozzászólás Szerző: Dóri »

Szia Anita, elment a cucc.
Dóri
Avatar
teca63

Re: "tanulás tanulása"

Hozzászólás Szerző: teca63 »

Szeretnék én is profitálni a tanulás tanulása c. anyagból.. Elküldenéd?? tecuka@gmail.com
Én is azt gondolom, hogyha létrehoztunk egy fórumot, akkor ne a pénz és az egyesület domináljon.. Érttem én, hogy azoknak is működni kell valamiből, de egy anyag kedvéért senki nem fog egyesületi tag lenni és tagdíjat fizetni.. legalábbis én így gondolom.Ha elérhető és érdekel az egyesület munkája, akkor biztosan keresni fogom a módját, hogy belépjek.. Ha viszont nem szeretnék tag lenni, akkor egy letöltés - anyag kedvéért sem leszek.Max nélkülözöm azt az anyagot, vagy más fórumról szerzem meg. Nem az egyesület ellen szólok, csak nem értem, miért titkosítunk anyagokat, mikor a cél a megosztás és a segítség. Köszönöm Teca
Avatar
hogabi
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1241
Csatlakozott: 2008.02.27. 10:23
Tartózkodási hely: Vöröstó
Kapcsolat:

Re: "tanulás tanulása"

Hozzászólás Szerző: hogabi »

Kedves Teca!

Először is ha már annyi anyagot és hozzászólást (segítés céljából) tettél le a honlap asztalára, mint más látogató, megértem a felháborodásodat.
Hogy egyes dolgokat nem tudsz, azért nem kell támadni a "titkosított" anyagot. Egyébként azok az anyagok javarészt saját készítésűek, egyesületi tagok készítették, természetes, hogy csakis azok férjenek hozzá, akik tagok. És nem csak egy letöltés.
Vagy a könyveket Te ingyen kapod a boltban?
Mégis hogyan képzeled, hogy aki nem fizet tagdíjat, ugyanolyan jogai legyenek, mint a tagnak?
Azt, hogy van aki küldi az anyagait szíve joga, de a honlapot is segíti.
Az egyesület tagjai sokat dolgoztak, hogy létrejöjjön mind az egyesület, a honlap és, hogy te itt lehetsz!
Nekünk ez igenis pénzbe került és pénzbe kerül most is. Más honlapokról sem vihetsz bármit!

Választ nem kérek, mert nem a vita a honlap célja. Ha van véleményed, magánüzenetben tedd meg!
Válaszolni fogok!
Gabi

"Ha egy országot, nemzetet tönkre akarsz tenni, tedd tönkre a pedagógiáját"
Avatar
Zsuzsi

Re: "tanulás tanulása"

Hozzászólás Szerző: Zsuzsi »

Kedves Teca!

Nem létrehoztUNK hanem létrehozTAK egy egyesületet és fórumot, amelyhez bárki csatlakozhat. Az pedig természetes, hogy az egyesületi tagokat kiváltságok illetik meg. Így van ez minden csoportosulásban. Engem pl. egy cseppet sem zavar, hogy vannak "magánügyeik", mert a fórumon és a honlapon keresztül annyi értékes (és nyilvános) anyaghoz jutottam hozzá, hogy ha ezt mind magamnak kellett volna kitalálnom és megírnom, a fél életem ráment volna... :D
Zsuzsi
Avatar
ledige

Re: "tanulás tanulása"

Hozzászólás Szerző: ledige »

El tudná nekem valaki küldeni az anyagot?
e-mail:xxxxxxxxx
Válasz küldése