Kiegészítések, egyebek

Minden téma, gond, probléma megbeszélése ebben a topic-ba.
Avatar
szabadiagi

Re: Kiegészítések, egyebek

Hozzászólás Szerző: szabadiagi »

Kedves Hogabi!
Most olvastam az email-címmel és jelszóval kapcsolatos problémákról, illetve az általad összegyűjtött anyagok közkinccsé tételéről.Természetesen gyakorló gyógypedagógusként engem is minden fejlesztéssel, habilitációval, oktatással kapcsolatos anyag érdekel.
Van egy javaslatom: ha gmail levelezést használsz,(ha nincs gmail címed, már nem kell meghívó hozzá, hogy csinálj fiókot) akkor a fényképekhez fel lehet tölteni Picasa Webalbumok közé az anyagaidat 1024 Mb-t fér fel. Ezek után már csak a linket kell feltenni ide. Más csak letölteni tud, változtatni senki sem változtathat rajta, csak te. Remélem segítettem, én is sokat használom, mert bárhonnan hozzáférhetek a "dolgaimhoz". Iskolában, itthon, nem kell pendriw-on hurcolnom az anyagaim.
Ági
Avatar
Fodor Zoltán
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2008.02.26. 18:44
Kapcsolat:

Re: Kiegészítések, egyebek

Hozzászólás Szerző: Fodor Zoltán »

Fel lehet tölteni, de ebben az esetben is marad a szerző jogvédelme. Saját készítésű anyagot fel lehet tölteni és megosztani. Más szerző anyagát feltölteni és megosztani szerzői jogsértés.
Szóval, csak óvatosan!
Avatar
Dóri
Hozzászólások: 670
Csatlakozott: 2008.02.28. 08:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kiegészítések, egyebek

Hozzászólás Szerző: Dóri »

A 2010/11-es tanév rendje című tájékoztató kicsit kevéske.
Pedig érdemes lenne elolvasni, legalábbis átfutni mindenkinek.
Esetleg fel is lehetne tenni.
Próbáltam csatolni, de nem engedi se a pdf-et, se a kicsit nagyobb zip formátumot.
Itt a link.
Dóri
http://www.nefmi.gov.hu/kozoktatas/2010 ... nev-rendje
Válasz küldése