Pieron teszt értékelése

Avatar
gugganto

Re: Pieron teszt értékelése

Hozzászólás Szerző: gugganto »

Kedves Peva!

A szék- lámpa teszt értékeléssel együtt megtalálható Gyenei M. - Szautnerné : A tanulási zavarok korrekciója kisiskoláskorban I.könyvében. A d" tesztről pedig mi azt tanultuk, hogy főiskolán, hogy 14 éves kor felett hasznáható, s valószinűleg kevesebben foglalkozunk ezzel a korosztállyal.
gugganto
Avatar
peva

Re: Pieron teszt értékelése

Hozzászólás Szerző: peva »

Köszönöm, tudom. Szerintem sokaknak az értékelés azt jelentené, hogy mely h% számít még elfogadhatónak. Ezt a számértéket kérik többen is, holott nem ilyen egyszerű.
További jó munkát!
Avatar
katus57

Re: Pieron teszt értékelése

Hozzászólás Szerző: katus57 »

Sziasztok!
Sajnos a szék-lámpa teszt értékelése annak ellenére, hogy itt van előttem nem világos. Pontosabban az életkori övezetek mi módon értendők. Na, ezt szépen megfogalmaztam.
Előre is köszönöm , üdv Katus
Avatar
mazsi83

Re: Pieron teszt értékelése

Hozzászólás Szerző: mazsi83 »

Szeretném megkérdezni, hol tudom a szék-lámpa, vagy a d2 tesztből feladatlapot beszerezni, vagy tudna-e esetleg segíteni nekem ebben valaki. Szakdolgozatomhoz kellene. Köszönöm.
Avatar
katus57

Re: Pieron teszt értékelése

Hozzászólás Szerző: katus57 »

A szék-lámpa teszt Gyenei Melinda-Szautner jánosné: A tanulási zavarok korrekciója kisiskolás korban I. könyvében van.
Avatar
mazsi83

Re: Pieron teszt értékelése

Hozzászólás Szerző: mazsi83 »

Sziasztok!
Pieron tesztet be lehetne valahol szerezni? Egy tesztlap kellene nekem a szakdogámhoz, a kiértékelést ismerem, csak tesztlapom nincs. Aki esetleg tudna segíteni, kérem tegye meg. Köszönöm: MAzsi
Avatar
Dóri
Hozzászólások: 670
Csatlakozott: 2008.02.28. 08:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Pieron teszt értékelése

Hozzászólás Szerző: Dóri »

A demó megfelel? Ha igen, akkor hová küldjem?
Dóri
Avatar
mazsi83

Re: Pieron teszt értékelése

Hozzászólás Szerző: mazsi83 »

Köszönöm igen. E-mail címem: fyffy@freemail.hu
Üdv: Mazsi
Avatar
Dóri
Hozzászólások: 670
Csatlakozott: 2008.02.28. 08:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Pieron teszt értékelése

Hozzászólás Szerző: Dóri »

Szia Gergely, elküldtem a Pieron demót a megadott címre.
Szívesen.
Dóri
Avatar
TZsuzsi

Re: Pieron teszt értékelése

Hozzászólás Szerző: TZsuzsi »

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem! Most írom a szakdolgozatomat a figyelemzavaros gyermekek mozgásfejlesztéséről, és szeretnék velük kitöltetni egy Piéron tesztet.Tudna nekem valaki küldeni egy példányt? Remélem nem lehetetlent kérek....
Illetve szeretném még megkérdezni,hogy valaki tudna e ajánlani valamilyen szakirodalmat a témában?
Előre is nagyon köszönöm a segítséget!
Zsuzsi
Válasz küldése