Gyógypedagógusi fizetés

Látogatóink kérdéseinek létrehozott fórum.
Avatar
Dóra

Gyógypedagógusi fizetés

Hozzászólás Szerző: Dóra »

Tisztelt Hölgyem/Uram!

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy hol tudok utána nézni annak a törvénynek, amelyben a gyógypedagógusi fizetésről, főleg a járulékokról írnak. (Tudtommal a gyógypedagógusi végzettséggel rendelkezők havi bruttó keresete 128 ezer Ft, ami 122 ezer + 6 ezer ft gyógypedagógusi pótlék.) Illetve, hogy milyen feltételekkel, ki jogosult a gyógypedagógusi pótlékra.

Válaszát előre is köszönöm!

Üdvözlettel:

Bognár Dóra
Avatar
Vendég

Re: Gyógypedagógusi fizetés

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Kedves Dóra!
A Főldalon a népszerű cikkek között szerepel ez is :)
Címe: Közalkalmazotti bértábla 2008. január 1-től
link,ha egyszerűbben akarod:
http://fejlesztok.hu/component/content/ ... 1-tol.html
vagy:
http://www.tudosz.hu/2008_bertabla.html
ezenkivül javasolt olvasmány még a Kjt (Közalkalmazottak jogállásáról szóló törvény) ill. a Kt (a Közoktatásról szóló)
ezek szabályozzák a kötelező ill. az adható pótlékokat.
Zsolt
Avatar
Vendég

képzéssegítség

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Kedves Kollégák!

Iskolánk fejlesztő pedagógus képzésre szeretne rábeszélni bennünket, anyagilag is támogatná. Engem érdekel, eredeti szakom tanító (később énekre szakosodtam). De a főiskolák képzésein elég nehezen tudok eligazodni. "fejlesztő pedagógus" néven nem találok. Találtam tanulásban akadályozottak pedagógiája, differenciáló pedagógus, gyógypedagógus képzést, de "fejlesztőt" nem. Normál általános iskolában dolgozom (és szeretnék továbbra is), speciális általános iskolában való tanításhoz szükséges képzés nem segít. Ha valaki információval tud szolgálni (saját tanulmányai vagy egyéb isneret alapján), megköszönöm.

További eredményes munkát és lelkesedét mindenkinek!

rgulyi@freeamil.hu
Avatar
tereziavarga@freemail.hu

Re:képzettség

Hozzászólás Szerző: tereziavarga@freemail.hu »

Képzettség- re válasz: Hajdúböszörmény!!!
Ez a Debreceni Egyetem Hajdúböszörményi Főiskolai Kar-a.
Válasz küldése