Igények

Ide írjátok a fórummal, honlappal kapcsolatos javaslataitokat
Avatar
Dóri
Hozzászólások: 670
Csatlakozott: 2008.02.28. 08:16
Tartózkodási hely: Budapest

Igények

Hozzászólás Szerző: Dóri »

Úgy látom, felmerült az igény arra (is) hogy óvodai és iskolai óravázlatokat, foglalkozási terveket gyűjtsünk össze és tegyünk közzé. Ha mások is úgy gondolják, akkor kezdhetünk guberálni. Hetente kapok levelet, hogy küldjem a meglévőket. (Már nem győzöm.)
Bár az a véleményem, hogy jobb, ha mindenki a sajátját használja (főleg a szükséges differenciálás miatt), de alapnak, segítségnek nem rossz.
Na, mi legyen :?:
Avatar
bégé

Re: Igények

Hozzászólás Szerző: bégé »

A "guberálásba" szívesen beszállok, ha ezzel bárkinek a szakmai munkáját, illetve önmaga kontrollálását is segíthetem (beleértve a magamét is). ;)
A szakmai adok- kapok nem rossz ötlet,csak valóban legyenek még olyanok, akik szintén adnak.
Avatar
Dóri
Hozzászólások: 670
Csatlakozott: 2008.02.28. 08:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Igények

Hozzászólás Szerző: Dóri »

Van egy jó kis képgyűjteményem is. Teljesen egyszerű fekete ceruzarajzok, méretük kicsi, könnyen beilleszthetőek feladatlapokba, nyomtatható, szinezhető, sokféle témához passzol.
Esetleg????
Avatar
Sárosdi Virág

Re: Igények

Hozzászólás Szerző: Sárosdi Virág »

Sziasztok!
Nemrég fogalmazódott meg bennem is az igény, hogy -egyrészt szívesen adjak az eddigi tapasztalatomból azt, ami egyáltalán átadható, másrészt én is szívesen vennék át másoktól jól bevált, hasznos dolgokat. Legyen szó módszerekről, játék leírásról, színezhető lapokról.
Bele is kezdtem egy blog írásába, ahol igyekszem megosztani nekem és a gyerkőceimnek bevált játékokat, összegyűjtök olyan oldalakat, ahol hasznos információk, letölthető anyagok vannak.
Szívesen várok ötleteket is, akár e-mailben, akár hozzászólásként a blogban. Ezeket a forrás megjelölésével szívesen közzé is teszem.
Ha érdekel, látogass el: jocsontok.blogspot.com blogra, illetve írj: sarosdi_virag kukac yahoo.com címre.
Avatar
laca

Re: Igények

Hozzászólás Szerző: laca »

Dóri, várjuk a vázlatokat, képeket és mindent.
Köszi,Lacibá
Avatar
Dóri
Hozzászólások: 670
Csatlakozott: 2008.02.28. 08:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Igények

Hozzászólás Szerző: Dóri »

Hát mindent azért mégse.
És először nem ártana egy kicsit gyűjtögetni, válogatni, hogy csak a leg...k kerüljenek fel.
Avatar
Sárosdi Virág

Re: Igények

Hozzászólás Szerző: Sárosdi Virág »

Dóri, milyen jellegű anyagokra gondoltál/gondoltatok? Ami bennem kétségként felmerült például a szerzői jogok.
A következő kérdésem, hogy ki/kik döntik el, melyek a legek..., kinek, hová küldjük, szóval érdekel minden ezzel kapcsolatban.
Avatar
Dóri
Hozzászólások: 670
Csatlakozott: 2008.02.28. 08:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Igények

Hozzászólás Szerző: Dóri »

Háááááááááááááát ez még szervezésre vár.
Talán az lenne a legegyszerűbb, ha minden anyagot nekem küldenétek. Én szortíroznám (óvodai, isk., integrált, logo stb), aztán szétküldeném szakembereknek. Persze közületek. A szaknévsorunkból vagy önként jelentkezőkből tudnék válogatni. A bírálat, javaslat stb. után az anyag feltehető.
Vagy: mindent felpakolunk, aztán a beérkező vélemények alapján lehet törölni, javítani, kiegészíteni stb.
Ami anyag név szerint érkezik, azt természetesen névvel ellátva kell közzé tenni, a név nélküliekbe bele lehet "kontárkodni".
Gondolom, így megfelel a kényesebb igényeknek is. (ha nem akkor, ennyi volt).
Avatar
zsoltzsolt

Re: Igények

Hozzászólás Szerző: zsoltzsolt »

Dóri!!

Küldhetsz nekem átnézésre :-)
Zsolt
Avatar
hogabi
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1241
Csatlakozott: 2008.02.27. 10:23
Tartózkodási hely: Vöröstó
Kapcsolat:

Re: Igények

Hozzászólás Szerző: hogabi »

Én is vállalok átnézést! Segítek szívesen!
Gabi

"Ha egy országot, nemzetet tönkre akarsz tenni, tedd tönkre a pedagógiáját"
Válasz küldése