Tapatalk

Ide írjátok a fórummal, honlappal kapcsolatos javaslataitokat
Avatar
Fodor Zoltán
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2008.02.26. 18:44
Kapcsolat:

Tapatalk

Hozzászólás Szerző: Fodor Zoltán »

Felvetődött az igény az un. Tapatalk alkalmazás használatára. Okos telefonon lehet használni ezt az alkalmazást. Iphone, Android, Ipad, Blacberry, Chrome alapokon. A fórumot felkészítettem a Tapatalk használatára.
Aki úgy érzi, hogy a fórumot olvasni szeretné az okos telefonján is, akkor az előtt már nyitva áll az ajtó.
Ehhez mindenképpen szüksége lesz egy alkalmazásra, amelyet innen kell letölteni: http://tapatalk.com
A telepítés után már a http://forum.fejlesztok.hu címen elérhető a rendszerben.
Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.
Avatar
zsoltzsolt

Re: Tapatalk

Hozzászólás Szerző: zsoltzsolt »

Akinek android rendszerű telefonja van használja, nagyon jó! Köszi! Ezt is telóról írom :-)
Avatar
Fodor Zoltán
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2008.02.26. 18:44
Kapcsolat:

Re: Tapatalk

Hozzászólás Szerző: Fodor Zoltán »

Csak azt nem értem, hogy hogyan tudok egyedi megjelenést neki adni. Persze, én is onnan írom. ;-)
Avatar
zsoltzsolt

Re: Tapatalk

Hozzászólás Szerző: zsoltzsolt »

A beállításoknál van megjelenítési stílus, a market-re irányít, ahonnan le lehet tölteni, vagy nem erre gondoltál?
Avatar
Fodor Zoltán
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2008.02.26. 18:44
Kapcsolat:

Re: Tapatalk

Hozzászólás Szerző: Fodor Zoltán »

Tudom, de nem arra gondoltam. Arra gondoltam, hogy ami jelenleg is meg van, azt hogyan tudom egyedire alakítani. Ha ez megvolna, akkor lehet saját kinézetet is kreálni.
Avatar
zsoltzsolt

Re: Tapatalk

Hozzászólás Szerző: zsoltzsolt »

Na ezt nem tudom..
nekem csak egy gondom van, hogy nem jelez, ha új fórum téma érkezik, pedig be van állítva, hangot is rendeltem hozzá
lehet, hogy ez az android 2.1 rendszer problémája, nem tudom
Válasz küldése