tanmenet

Avatar
akirE

Re: tanmenet

Hozzászólás Szerző: akirE »

Sziasztok!
Nagyon nagy szükségem lenne középsúlyos értelmi fogyatékosoknak 6. 7. /heti 5 órás/ ill. 8. osztályos /heti 3 órás/tanmenetre mozgásneveléshez. Nagyon kérem aki tud segítsen!!! S.O.S.!
Előre is köszönöm a segítségeteket!
feer2@freemail.hu
Avatar
Dóri
Hozzászólások: 670
Csatlakozott: 2008.02.28. 08:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: tanmenet

Hozzászólás Szerző: Dóri »

Tanmenetem ugyan nincs, de van egy Bárczi tantervem akadályozottaknak. Könnyű tanmenetet készíteni belőle, mert részletes.
????
Dóri
Avatar
zoldfold

Re: tanmenet

Hozzászólás Szerző: zoldfold »

Én heti két órás. régi tanterv szerinti ért. ak. ének 7 és 8. csop, ábrázolás- heti 3 órás- ért. ak. 3.,4. csop, új tanterv szerinti ábr. 2., 5. 6. csop., életvitel 6. csop. tanmeneteket kérnék segítségül sürgősen!
Avatar
hogabi
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1241
Csatlakozott: 2008.02.27. 10:23
Tartózkodási hely: Vöröstó
Kapcsolat:

Re: tanmenet

Hozzászólás Szerző: hogabi »

Gabi

"Ha egy országot, nemzetet tönkre akarsz tenni, tedd tönkre a pedagógiáját"
Avatar
hoguhe78

Re: tanmenet

Hozzászólás Szerző: hoguhe78 »

Sziasztok! Ez az első év, hogy 6. osztályos tanulásban akadályozott osztályom lesz, eddig alsósaim voltak. Kérlek segítenétek 6.o.-os tanmenetekkel(Hámori féle magyar nyelv és irod., Kemény Judit féle matek, Tombor féle töri 5-6.o.stb...). Előre is nagyon közönöm.(hoguhe78@gmail.com)
Avatar
vadrozsa67

Re: tanmenet

Hozzászólás Szerző: vadrozsa67 »

Szívesen küldök e-mail címre általam kidolgozottakat, de a tanmenet nem tankönyv függő, hanem az érvényben lévő tantervhez írott.(2013). Az igazsághoz tartozik, hogy mivel nincs más mi is ezeket a tankönyveket használjuk, de sok esetben nem felel meg a tanterv által előírtaknak.
Avatar
bbt

Re: tanmenet

Hozzászólás Szerző: bbt »

Sziasztok!
3., 6. és 7. osztályos tanmenetekre lenne szükségem tanulásban akadályozottak tanításához.
Nagyon szépen köszönöm, ha tudnátok segíteni.
Avatar
kiisseva

Re: tanmenet

Hozzászólás Szerző: kiisseva »

bbt írta:Sziasztok!
3., 6. és 7. osztályos tanmenetekre lenne szükségem tanulásban akadályozottak tanításához.
Nagyon szépen köszönöm, ha tudnátok segíteni.
Sziasztok!

Kérés: 5oszt. matek tanmenetet hol találok? Műszaki kiadó: Kemény Judit -- Vandlik Tamás

Köszönöm!
Avatar
viktoria

Re: tanmenet

Hozzászólás Szerző: viktoria »

Sziasztok!
Tudna nekem segíteni valaki? Keresem
Kemény Judit - Vandlik Tamás: Matematika 5. tankönyvhöz tartozó tanmenetet.
Hámor Jánosné: Irodalmi olvasókönyv 5. hozzá tartozó tanmenetet.
Köszönöm a segítséget!
Avatar
vadrozsa67

Re: tanmenet

Hozzászólás Szerző: vadrozsa67 »

Központi tanmenet nincs. A hatályos kerettanterv alapján az iskolapedagógusa(i) elkészíti(k) a helyi tantervet és ez alapján a tanmenetet. Többször is írtam, hogy nem a tankönyv a meghatározó, hanem a tanterv. A tankönyvekben található ismeretanyag, nem a 2013-as tantervre épül,ezért csak részben használható.
Válasz küldése