Felnőttként?

Látogatóink kérdéseinek létrehozott fórum.
Avatar
kukucska

Felnőttként?

Hozzászólás Szerző: kukucska »

Kedves Mindenki!

Az lenne a kérdésem, hogy felnőttként is lehet-e valaki figyelemzavaros?
Igyekeztem utánaolvasni a témának, és azt hiszem, a megadott "kritériumok" mind igazak rám.
Mit lehet tenni, ha ilyen problémám van?
Mostanában nagyon sok gondot jelent a munkámban....:-(

köszönöm a véleményeket, segítséget.
K.
Avatar
Szykes

Re: Felnőttként?

Hozzászólás Szerző: Szykes »

Kedves Fórumozók!

Gyermekkorom óta súlyos gondokkal küzdők. Sosem tudtam megfogalmazni, mi a baj velem. A külvilág folyton félreért és rengeteg hátrány ért már a mindennapokban a "némaságom" miatt (hogy mást ne említsek pl állásinterjúkon).
A mutizmusról nem rég hallottam. Utána olvastam és rájöttem, hogy talán nem is bennem van a hiba. Viszont segíteni nem tudok magamon. A mutizmusról azt olvastam, hogy gyerekkorban kezelik. És mi van azokkal, akiknél ez elmaradt?
Én a 70-es években voltam kis gyermek, 46 éves vagyok.

Hová fordulhatok segítségért? Tudna valaki ebben tippet adni? Nagyon-nagyon megköszönném!
Ági
Avatar
Toteka

Re: Felnőttként?

Hozzászólás Szerző: Toteka »

Szykes írta:Kedves Fórumozók!

Gyermekkorom óta súlyos gondokkal küzdők. Sosem tudtam megfogalmazni, mi a baj velem. A külvilág folyton félreért és rengeteg hátrány ért már a mindennapokban a "némaságom" miatt (hogy mást ne említsek pl állásinterjúkon).
A mutizmusról nem rég hallottam. Utána olvastam és rájöttem, hogy talán nem is bennem van a hiba. Viszont segíteni nem tudok magamon. A mutizmusról azt olvastam, hogy gyerekkorban kezelik. És mi van azokkal, akiknél ez elmaradt?
Én a 70-es években voltam kis gyermek, 46 éves vagyok.

Hová fordulhatok segítségért? Tudna valaki ebben tippet adni? Nagyon-nagyon megköszönném!
Ági
Ági nincs mese olyan beszédfejlesztő tanárhoz - logopédushoz - kell járni aki tisztában van a lelki hátterek feltérképezésével....
Üdv.:
Erika
Válasz küldése