Fejlesztőpedagógus képzés Pécs környékén

Avatar
tuzlacska

Fejlesztőpedagógus képzés Pécs környékén

Hozzászólás Szerző: tuzlacska »

Szerbusztok,

új vagyok még nálatok, de számítok a segítségetekre. Szívvel-lélekkel készülnék fejlesztőpedagógiai képzésen részt venni valahol Pécs környékén, de sajnos nem találok, csak Szegeden, Egerbe, Debrecenbe, Gödöllőn, stb stb... mindenhol máshol csak a saját megyémben nem :roll: .

Kérem aki valami információval tud szolgálni, jelezze!!!!

Üdvözlettel, Zsuzsi
Avatar
Panni

Re: Fejlesztőpedagógus képzés Pécs környékén

Hozzászólás Szerző: Panni »

Kedves Zsuzsi!
Már ne haragudj, de gondolod mindenkinek van a közelében olyan képzés amit szeretne elsajátítani?
Úgy csendben meg jegyzem, nekem nem, hogy a megyében nincs, de 4 megyével kellett arrébb utaznom, hogy megszerezzem a végzettségemet, és jelen állapot szerint ismét meg kellene tennem ezt a majd 400km távolságot. Tudom, hogy nem én vagyok az egyetlen aki ennyit utazik, utazott.

Panni
Avatar
hogabi
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1241
Csatlakozott: 2008.02.27. 10:23
Tartózkodási hely: Vöröstó
Kapcsolat:

Re: Fejlesztőpedagógus képzés Pécs környékén

Hozzászólás Szerző: hogabi »

Kedves Zsuzsi!
Ha valaki valamit nagyon el akar érni, és szívvel lélekkel csinálni, annak nem lehet akadály az utazás. Anno, mikor én végeztem CSAK egy helyen volt képzés az országban, Budapesten. Mégis sok gyógypedagógus van országszerte a korosztályomból.
Nekem is jó lett volna ha átsétálhatok az utca túloldalára!
Gabi

"Ha egy országot, nemzetet tönkre akarsz tenni, tedd tönkre a pedagógiáját"
Avatar
tuzlacska

Re: Fejlesztőpedagógus képzés Pécs környékén

Hozzászólás Szerző: tuzlacska »

Kedves Panna és Gabi,

elsősorban is köszönöm válaszitokat.
Ne értsétek félre, nem a kényelmesség beszél belőlem, én így is egy ország határát léptem át azért, hogy valóban azt csinálhassam amit szeretek, olyan körülmények között amik számomra sokkal ideálisabbak (ugyanis Erdélyből jöttem, pontosabban székelyföld egyik kisvárosából). Csupán informálódni próbáltam, hogy megtudhassam, hogy az én kutakodásaimmal van-e probléma, hogy lehetséges-e, hogy elkerülte a figyelmem és mégis valahol közelebb lenne valamilyen fejlesztőpeda szakirányú továbbképzés.... Sajnos nem engedhetem meg magamnak a napi 4-5 óra vonatutat sem pénzügyileg, sem idő szempontjából :( ....
Válasz küldése