Sürgős lenne ha elolvasná egy Admin

Látogatóink kérdéseinek létrehozott fórum.
Avatar
anyatka

Sürgős lenne ha elolvasná egy Admin

Hozzászólás Szerző: anyatka »

Üdvözlöm!
Joóné Soós Andrea vagyok. A honlapon az én verseim, történeteim olvashatóak. Már régebben jártam itt, de most azt gondoltam, hogy megbeszélném az illetékesekkel, hogy szeretném újra cserélni őket, persze csak akkor, ha megfelel az oldalnak. A gond az, hogy nem tudok bejelentkezni, ezért is vagyok kénytelen itt a Fórumon írni,mert nem tudok privát üzenetet küldeni. Kicsit rosszul esik, hogy blokkolva lettem, de hát ez van. Szeretném ha valaki reagálna erre a levélre. Köszönöm: Andrea
Avatar
hogabi
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1241
Csatlakozott: 2008.02.27. 10:23
Tartózkodási hely: Vöröstó
Kapcsolat:

Re: Sürgős lenne ha elolvasná egy Admin

Hozzászólás Szerző: hogabi »

Szia Andrea!
Utána nézek, miért nem tudsz bejelentkezni. Kicsi türelmet kérek!
Gabi

"Ha egy országot, nemzetet tönkre akarsz tenni, tedd tönkre a pedagógiáját"
Avatar
Zsuzsi

Re: Sürgős lenne ha elolvasná egy Admin

Hozzászólás Szerző: Zsuzsi »

Andrea!

Nem én vagyok az Adminisztrátor, csak mindenbe beleütöm az orrom - ezért elnézést kérek :oops: ! A verseid és meséid olvashatók a honlapon, tehát nem lettek blokkolva. Nekem is sok anyagom van fenn, de feltölteni és törölni én sem tudok, mert azt csak az Adminisztrátoron vagy a Moderátorokon keresztül lehet, ami teljesen érthető. Ezért ne érezd magad sértve. Privát üzenetet bejelentkezés után tudsz küldeni úgy, hogy belépsz a Felhasználói vezérlőpultodba, és onnan a program már adja a lehetőséget.
Én személy szerint várom az újabb írásaid, de ha van rá mód, a régieket sem törölném.
Zsuzsi

Időközben beugrott Gabi válasza. Ha badarságot írtam, töröljétek! Köszönöm!
Avatar
hogabi
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1241
Csatlakozott: 2008.02.27. 10:23
Tartózkodási hely: Vöröstó
Kapcsolat:

Re: Sürgős lenne ha elolvasná egy Admin

Hozzászólás Szerző: hogabi »

Andi!
Elérhető minden ami fel lett téve. Nézd meg úgy ahogy Zsuzsi írta alább a bejelentkezést. Nem vagy sehonnan letiltva, sem az anyagod. Ha ne így sem jutsz semmire, lépjél be msn-re és lépésről lépésre bevezetlek.
Gabi

"Ha egy országot, nemzetet tönkre akarsz tenni, tedd tönkre a pedagógiáját"
Avatar
anyatka

Re: Sürgős lenne ha elolvasná egy Admin

Hozzászólás Szerző: anyatka »

Kedves Zsuzsi és Gabi!
Köszönöm a gyors választ. Látom, hogy olvashatóak az írásaim, nem is ez a gondom. Továbbra sem tudok a főoldalra belépni, mert miután a belépésre kattintok, beírom a felhasználónevem és a jelszót ezt az üzenetet kapom:" A bejelentkezés elutasítva! Vagy blokkolták a fiókját, vagy nem aktiválta még. Megkapta az aktiváló e-mailt, és követte az érvényesítő hivatkozást?"
Aktiválva biztos hogy lett még anno, mert tudtam használni.
Zsuzsi, tudom, hogy közvetlen nem tudok szerkeszteni az anyagban és feltenni sem, ezért akartam privit küldeni. Sértődés meg nincs, csak a fent idézettet olvasva rosszul esett kicsit.
Ha valahogy tudunk Gabi másképp beszélni, akkor ez sem gond, mert a cserét is egyeztetni tudjuk. Köszönöm: Andi :)
Avatar
Panni

Re: Sürgős lenne ha elolvasná egy Admin

Hozzászólás Szerző: Panni »

Andi!

Lépj be a fórum oldalán, és akkor tudsz privát üzenetet küldeni.

Panni
Avatar
karnismari

Re: Sürgős lenne ha elolvasná egy Admin

Hozzászólás Szerző: karnismari »

Kedves Okosok!
Lehet olyan honlapot ajánlani (nem az enyém), aminek mindenki örülne? Legalábbis én eddig nem ismertem, egy kedves óvónő kollégám mutatta meg nekem is. Kimeríthetetlen kincsestár!!!
Mari
Avatar
Dóri
Hozzászólások: 670
Csatlakozott: 2008.02.28. 08:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sürgős lenne ha elolvasná egy Admin

Hozzászólás Szerző: Dóri »

A főoldalra én sem tudok belépni. Pedig aktiváltam.
Már nem is töröm magam, mert minek?

Mari, a jó kis oldalaknak mindig örülünk. Már csak azért is mert a weblap ajánló sem működik.
Dóri
Avatar
hogabi
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1241
Csatlakozott: 2008.02.27. 10:23
Tartózkodási hely: Vöröstó
Kapcsolat:

Re: Sürgős lenne ha elolvasná egy Admin

Hozzászólás Szerző: hogabi »

Belépés: a fórum alján bejelentkezel. Majd a főoldalon szintén. Jobb oldalon van a felül a Bejelentkezés.
Andi, írásai bejelentkezés nélkül is elérhetőek. Másik gépen is megnéztem.
A WEB-lapoknak meg indítsatok külön egy topikot. Amúgy én azt is elérem.
Gabi

"Ha egy országot, nemzetet tönkre akarsz tenni, tedd tönkre a pedagógiáját"
Avatar
anyatka

Re: Sürgős lenne ha elolvasná egy Admin

Hozzászólás Szerző: anyatka »

Kedves Gabi!
Írtam egy privát üzenetet neked, remélem jól csináltam és megkaptad. Ölellek: Andi :D
Válasz küldése