VARÁZSBETŰ

Ide írjátok a fórummal, honlappal kapcsolatos javaslataitokat
Avatar
zsoltzsolt

VARÁZSBETŰ

Hozzászólás Szerző: zsoltzsolt »

Nem tudom, lehet, hogy csak engem zavar, de mikor el akarok olvasni egy cikket, mint pl.ma is a "A sikeres olvasástanuláshoz vezető út fontos lépcsője: az alakállandóság fejlesztése" címűt, akkor kiderül, hogy csak a Varázsbetű program reklámzása az egész. Nincs bajom a programmal, de mikor egy téma érdekel, akkor nem egy - szerintem - bújtatott reklámot akarok olvasni. Nem leheten esetleg valami külön topic, fül, menü, stb. a Varázsbetűnek vagy a fejlesztő eszközöket stb. ajánló cégeknek? És akkor nem kéne végig olvasnom, az inkább szülőknek vagy kevébé hozzáértőknek szóló ilyen jellegű cikkeket.
Köszönöm: Zsolt
Avatar
Fodor Zoltán
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2008.02.26. 18:44
Kapcsolat:

Re: VARÁZSBETŰ

Hozzászólás Szerző: Fodor Zoltán »

Az észrevétel jogos, de hozzá kell tennem, hogy nem bújtatott reklámról van szó, hiszen akkor lenne még más lehetőségem is a reklámozásra.
Ha több embert is zavar, akkor legfeljebb többet nem jelenítjük meg itt a hírlevelet.
Avatar
zsoltzsolt

Re: VARÁZSBETŰ

Hozzászólás Szerző: zsoltzsolt »

Az nem rossz, hogy olvashatok ilyenekről - mi is használjuk a Nevelési tanácsadóban pl. a Varázsbetű program családot (is) - de jó lenne egy legördülő menüpont, és ott részletesebben is ismertetni ezeket. Akár felvenni a kapcsolatot más cégekkel is - tán még fizetnének is, ha itt reklámozhatnák a termékeiket, mert az se lenne rossz, ha arról is lenne információ, hogy ezen eszközökez hol lehet beszerezni.
Avatar
Fodor Zoltán
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2008.02.26. 18:44
Kapcsolat:

Re: VARÁZSBETŰ

Hozzászólás Szerző: Fodor Zoltán »

A belépés után a Hírlevelek menüpont alatt elég nagy betűkkel írja, hogy Varázsbetű. Ettől függetlenül elgondolkodom, hogy fenn maradjon tovább vagy levegyem.
Avatar
Dóri
Hozzászólások: 670
Csatlakozott: 2008.02.28. 08:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: VARÁZSBETŰ

Hozzászólás Szerző: Dóri »

Engem is nagyon zavar, hogy egyfolytában a saját programukat reklámozzák.
Lehet, hogy elég lenne a cikkeket kivonatolni?
(Jó pihenést mindenkinek a nyárra. :lol: Dóri
Avatar
hogabi
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1241
Csatlakozott: 2008.02.27. 10:23
Tartózkodási hely: Vöröstó
Kapcsolat:

Re: VARÁZSBETŰ

Hozzászólás Szerző: hogabi »

Nyugodtan lehetne kivonatolni. Legfeljebb odaírjuk az aljára, - mint ahogyan szoktuk, - a forrást.
Zsolt felvetését jónak tartom, felvenni a kapcsolatot a céggel!
Gabi
Gabi

"Ha egy országot, nemzetet tönkre akarsz tenni, tedd tönkre a pedagógiáját"
Avatar
Fodor Zoltán
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2008.02.26. 18:44
Kapcsolat:

Re: VARÁZSBETŰ

Hozzászólás Szerző: Fodor Zoltán »

Nincs kivonatolás, mivel ez maga a szerkezetét változtatná meg. Így a továbbiakban nem jelenítünk meg Varázsbetűs hírlevelet az oldalon.
Válasz küldése