PORTFÓLIÓ KÉSZÍTÉSE

Tárhelyeknek, honlapoknak létrehozott fórum. Itt lehet tanácsot kérni, bemutatni saját munkáinkat.
Fórum szabályok
Honlapok számára tárhelyek bemutatása, kérdések vagy ötletek. Kész honlapok bemutatása, ötletek, javaslatok és segítség kérése.
Avatar
peva

Re: PORTFÓLIÓ KÉSZÍTÉSE

Hozzászólás Szerző: peva »

Szia Cancaj, a selejtezéskor nem a levéltárnak lett átadva a pályázati anyag? Ha nem, akkor a pályázatkiíróknál is érdeklődhetsz (ha még léteznek), végső esetben röviden leírod, hogy mit tartalmazott, milyen eredménnyel zárult és a munkahelyednek csak egy aláírást és egy bélyegzőt kell rátennie igazolásként.
Avatar
Dóri
Hozzászólások: 670
Csatlakozott: 2008.02.28. 08:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: PORTFÓLIÓ KÉSZÍTÉSE

Hozzászólás Szerző: Dóri »

Boldog új évet! :) (Az idén valahogy elmaradtak a jókívánságok.)
És egy kis adalék, ha valaki nagyon unatkozna (a ped.minősítési rendszeréhez való útmutató).
http://www.oktatas.hu/pub_bin/dload/uni ... erehez.pdf
Dóri
Avatar
nanna

Re: PORTFÓLIÓ KÉSZÍTÉSE

Hozzászólás Szerző: nanna »

Sziasztok!
Portfólió készítésében járatosakat kérdeznék:
a 26 órám 22 óra rehab és 4 óra BTM.es fejlesztés
Az egyértelmű, hogy a tematikus terv és a 10 óravázlat az egyik rehabos csoportomról készül, amelyről már fel is tettem az 1 db csoportprofilt.
De mit csináljak a különleges bánásmódúak csoportprofiljával, féléves ütemtervével, 2 fogl.tervével meg a tanulói profillal és az éves fejlesztési tervvel?
Kell másik rehabos csoportprofilt csinálnom egy másik csoportomról, vagy a meglévő egy csoportprofilomhoz még tegyek 2 foglalkozást, bővítsem az ütemtervet, részletezzek egy gyereket valahogyan? Esetleg a különlegest már vehetem BTM-sből is, nekik heti 1 órájuk van, szemben a rehabos 3 v 4-gyel.
Már mindent átnéztem, de ezekre a kérdésekre nem találok választ.
Köszönök minden segítséget.
Kellemes hétvégét kívánok!
Anna
Avatar
peva

Re: PORTFÓLIÓ KÉSZÍTÉSE

Hozzászólás Szerző: peva »

Üdv. Mindenkinek: Tegnaptól (ápr 17.) a szakszolgálatosok számára is elérhető a teljes portfóliós felület --> szakértős képzésekre feltétel. :roll:
Szép tavaszi napokat! Éva
Avatar
zsoltzsolt

Re: PORTFÓLIÓ KÉSZÍTÉSE

Hozzászólás Szerző: zsoltzsolt »

Sajnos ez egy fizetett hirdetés, tán törölni kéne
Válasz küldése