E-portfóliófelhasználói kézikönyv (szakszolgálat is)

Kérdések és válaszok törvényekről, rendeletekről.
zsoltzsolt
Kapcsolat:

E-portfóliófelhasználói kézikönyv (szakszolgálat is)

Hozzászólás Szerző: zsoltzsolt » 2014.02.25. 13:54

Kedves Mindenki!

Egészségetekre!
Letölthető az alábbi linkről:
http://1drv.ms/1dtuJto
Ha valami gond lenne a linkkel jelezzétek, előre is köszönöm
Thén Zsolt
elnök, Magyar Fejlesztőpedagógusok és Gyógypedagógusok Nemzetközi Szakmai Egyesülete

nanna

Re: E-portfóliófelhasználói kézikönyv (szakszolgálat is)

Hozzászólás Szerző: nanna » 2014.02.25. 20:11

Kedves Gyógypedagógusok!
Még nem töltöttem fel semmit az e-portfóliómra/ból, de megnéztem. Eddig engem tanárként kezel a rendszer. Amikor át akartam állítani gyógypedagógusra (a kézikönyv is pont ezt a műveletet hozza példának), piros betűkkel figyelmeztetett, hogy visszavonhatatlan műveletre készülök. Ebben a kézikönyvben sem találtam meg, hogy mik a gyógypedagógusok specialitásai. Átállította már valaki, vagy tudja esetleg valaki, hogy mik a gyógypedagógusok eltérései az eddigi, tanári állapothoz képest? A szakmai kérdésekhez megadott emailon sem tudtak segíteni.
Köszönöm előre is!

zsoltzsolt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zsoltzsolt » 2014.02.26. 11:28

Kedves nanna! (??)

Ha még kibírja addig, akkor április 9-én Gyálon Szakmai Konferenciát rendezünk, amelyik egyik előadója Bori Judit lesz az Egyesületünk allenöke, a téma pedig:
A pedagógus minősítési rendszer folyamata, kiemelten a szakszolgálatokat érintő sajátosságok bemutatása

Szeretettel várjuk
Thén Zsolt
elnök, Magyar Fejlesztőpedagógusok és Gyógypedagógusok Nemzetközi Szakmai Egyesülete

borijuco

Hozzászólás Szerző: borijuco » 2014.02.28. 23:54

Sziasztok!
Én igyekezni fogok, remélem minden kérdésre tudok majd válaszolni, de ha addig is vannak már konkrét kérdéseitek, akkor itt meg tudjátok írni, és Gyálon azokra is kitérek! Judit

Válasz küldése