Tanmenet (Word)

Avatar
emese

Tanmenet (Word)

Hozzászólás Szerző: emese »

Tisztelt Fodor Zoltán!

A Konsept-H Könyvkiadó 1. és 2. osztályos tanulásban akadályozott gyermekek oktatásához készült matematika, illetve 2. osztályos magyar tanmenetre lenne szükségem, amelyek Word formátumban íródtak. Hol találhatok ehhez anyagot? Válaszát köszönöm!
Üdvözlettel: emese
Avatar
Dóri
Hozzászólások: 670
Csatlakozott: 2008.02.28. 08:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tanmenet (Word)

Hozzászólás Szerző: Dóri »

Kedves Emese!
Nem Fodorzoltán vagyok ugyan, de azért segithetek.
A Konsept... matek (1,2 osztályos) fenn van a honlapon. Főoldai/Segédletek/Tanmenetek.
Másodikos magyar tm (Lexi , Mozaik) nekem megvan, nem tudom neked jó-e.
Dóri
Avatar
emese

Re: Tanmenet (Word)

Hozzászólás Szerző: emese »

Kedves Dóri!
Köszönöm a segítséget! Az oldalon található tanmenetek sajnos a PDF formátum miatt nem szerkeszthetőek, ezért kértem segítséget. A magyarhoz használt tanmenetem szintén Konsept kiadós, de csak könyvként van meg. Erre lenne szükségem, szintén Word-ben.
Üdv emese
Avatar
Molnárné

Re: Tanmenet (Word)

Hozzászólás Szerző: Molnárné »

Szép napot mindenkinek! Nagyon sokan keressük Hámorné 6. osztályos magyar nyelv tanmenetét és Kemény Judit matematika tanmenetét a 6. osztályos tanakos tanulók oktatásához. Kérem szépen , legyen jóakarónk, akinek megvannak a keresett dokumentumok!!!! Nagyon megköszönnénk neki!
Avatar
mathiasz

Re: Tanmenet (Word)

Hozzászólás Szerző: mathiasz »

Kedves honlap olvasók!
Segítséget szeretnék kérni.
Matematika tantárgyból lenne szükségem tanmenetekre SNI gyerekek részére 1-8. osztály, akik eltérő tanmenet szerint tanulnak. Felső tagozatban Kemény Judit-Vandlik Tamás Matematika tankönyvét használjuk a Műszaki Könyvkiadótól. Felsőben heti 4, alsóban heti 5 matematika óra van. Alsóban jelenleg Szép Andrea Gyakorlókönyv matematikából Műszaki Könyvkiadó tk-t használjuk.

Köszönettel:
Kisberk Hella
Avatar
Utasi Katalin

Re: Tanmenet (Word)-természetismeret 7.

Hozzászólás Szerző: Utasi Katalin »

Kedves Kollégák!
Segítségeteket kérem, természetismeret tanmenet ügyben 7. osztályos SNI tankönyvhöz, enyhe ért.fogy. tanulóknak. A honlapon található sajnos nem tölthető le. Előre is köszönöm! Szép napot mindenkinek! Utasi Katalin
Avatar
Nico

Re: Tanmenet (Word)

Hozzászólás Szerző: Nico »

Sziasztok! Kedves Kollégák!
Én is Kemény Judit-Vandik Tamás 6. osztályos Matematika tanmenetét és Hámoriné 6. osztályos magyar nyelv tanmenetét keresem. Nagyon köszönöm a segítséget, ha valaki tudna küldeni nekem! anik66@freemail.hu
Avatar
krisztarf

Re: Tanmenet (Word)

Hozzászólás Szerző: krisztarf »

Kedves Kollégák!

Segítségeteket szeretném kérni! Keresem: a "Tanmenetek az enyhén értelmi fogyatékos tanulók neveléséhez 6. osztály ", ez az egy évfolyam nincs feltöltve a felületre. Ha valakinek meg van és el tudná küldeni azt megköszönném. krisztarf@gmail.com
Válasz küldése