DIFFER

Avatar
Vikki

Re: DIFFER

Hozzászólás Szerző: Vikki »

Köszönöm Gabi, nekem is megvan.
Remélem nem tiltatok ki a fórumról. Nem tudom jól megfogalmazni a kérdésem. BIZTOS, hogy a rövid diferrel kell kiszűrnöm október 15-ig, hogy kivel csinálom a teljes tesztet decemberben? Mert az idézett törvényből nem egyértelmű nekem.
Esküszöm, többet nem kérdezek! :D
Avatar
hogabi
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1241
Csatlakozott: 2008.02.27. 10:23
Tartózkodási hely: Vöröstó
Kapcsolat:

Re: DIFFER

Hozzászólás Szerző: hogabi »

Kérdezz nyugodtan, nem foglak kitiltani :D

Módosítom amit az előbb írtam.
Tehát: a törvény szerint, az óvoda jelzése meg a tanító néni észrevétele alapján az igazgató lejelenti, hogy Jóska, Pista, Marcsi, Teri problémás. Ezek után jön a vizsgálat a lejelentett tanulóknál dec. 6-ig!
Gabi

"Ha egy országot, nemzetet tönkre akarsz tenni, tedd tönkre a pedagógiáját"
Avatar
katus57

Re: DIFFER

Hozzászólás Szerző: katus57 »

Sziasztok!
Idén először én csinálom a Differ mérést (fejlesztő vagyok néhány órában és elsős napközis) délelőtt kihozom a gyerekeket óráról -.lehet, hogy nem lehet?-.
A kérdésem az lenne, hogy van-e olyan program vagy táblázat ahová az egész osztályt be tudom írni az adatlapok alapján. Tehát magyarul nekem kell a százalékokat kiszámolnom, vagy létezik erre kész program. Remélem nem kérdeztem nagy butaságot?
Előre is köszönöm a választ Katus
Avatar
nemese

Re: DIFFER

Hozzászólás Szerző: nemese »

A DIFER-t m i n d e n elsőssel el kell végezni , az mutatja meg, kik szorulnak fejlesztésre /elsősök!/. Akik nem érik el a befejező szintet-ők segítségre szorulnak.
Válasz küldése