32 óra

Avatar
viditko

32 óra

Hozzászólás Szerző: viditko »

Érdeklődnék!
Fejlesztő /gyógypedagógus vagyok .Tervezetet kell írnunk ,ki ,mit fog csinálni a 32 órájában ,a 24 óra délutáni fejlesztés mellett .Kinek milyen ötlete van ,ki mit fog tenni?Köszönöm.
Avatar
hogabi
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1241
Csatlakozott: 2008.02.27. 10:23
Tartózkodási hely: Vöröstó
Kapcsolat:

Re: 32 óra

Hozzászólás Szerző: hogabi »

-fejlesztési terv, rehab napló, tanulók értékelés, felkészülés másnapra /eszközök készítése, előkészítse, javítása,/ munkák javítása, értékelése, napló beírás - igazolások-hiányzások, szülőkkel/kollégákkal megbeszélés, esetenként tanulókkal megbeszélés, új anyagok keresése neten, szakirodalom olvasás.....

Nincs jobb ötletem. Jó nagy ..... aki kitalálta a 32 órát! amúgy nem 30-ról volt szó? Vagy lemaradtam.
Gabi

"Ha egy országot, nemzetet tönkre akarsz tenni, tedd tönkre a pedagógiáját"
Avatar
Fodor Zoltán
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2008.02.26. 18:44
Kapcsolat:

Re: 32 óra

Hozzászólás Szerző: Fodor Zoltán »

Tényleg nem csak 32 óráról van szó, mert az új szerint sokan már örülnének a 32 órának is. Erről van véleményem, de nem lehet ide írni. :(
Avatar
eri

Re: 32 óra

Hozzászólás Szerző: eri »

Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni, hogy ti mit írtok a heti 32 iskolában történő órába, ami a 25 kötelező tanítási órán kívül fennmarad. Nekünk azt mondták, hogy felkészülést nem lehet, mert azt a fennmaradó 8 órába kell megtenni, mivel 40 órás a munkahét. Ez az új számítás akkor is bevezetésre kerül, ha az életpálya bevezetése elmarad vagy a kettő együtt jár? Köszönettel: Eri
Válasz küldése