Képességfejlesztés

Avatar
omik

Re: Képességfejlesztés

Hozzászólás Szerző: omik »

Sziasztok!
Rendszeresen olvasgatom a fórumot, és most én magam is segítséget szeretnék kérni. Emlékeim szerint egyszer, valamikor olvastam, hogy valaki a tanítóval együtt, közös program szerint dolgozott az elsősökkel. Ilyen szoros együttműködés még nem alakult ki nálunk, de ahogy most elnézegettem a felvételre került elsősök szakvéleményeit, nagy szükség lenne valami hasonlóra. Megemlítettem ezt a lehetőséget a leendő osztályfőnököknek (egyikük maga is végzett gyógypedagógus) és nagyon pozitív visszajelzéseket kaptam. Csakhogy már nem emlékszem, hogy ki írta, és pontosan mi is volt benne. Éppen ezért nagyon szépen kérem, hogy aki a fenti sorokban magára ismer, jelentkezzen, hogy részletesebben is megismerhessem a programot, az eredményt, a véleményét, tanácsait, stb. Előre is nagyon köszönöm.
Avatar
Sárosdi Virág

Re: Képességfejlesztés

Hozzászólás Szerző: Sárosdi Virág »

Szia Hudnik!
Megnéztem a programot, nekem nagyon tetszik!
Nekem is van egy kartonpapírból készített mozaik kirakóm, azzal nagyon szeretnek játszani a gyerekek. Sajnos az iskolai keretek között nemigen tudjuk a tiédet kipróbálni, mert nincs meg hozzá az infrastruktúra.
De itthon, a sajátjaimnak tetszett nagyon!
Javítanivaló...hmmm...hát nekem már ez is annyira tetszett, én nem tudnék ilyet kitalálni, úgyhogy semmilyen kritikát nem tudok megfogalmazni neked. Sajnálom. :-)
Avatar
hogabi
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1241
Csatlakozott: 2008.02.27. 10:23
Tartózkodási hely: Vöröstó
Kapcsolat:

Re: Képességfejlesztés

Hozzászólás Szerző: hogabi »

Szia Omik!
Igaz nem én vagyok az illetékes a dologban, de az alábbi linken megtalálod amit keresel.
viewtopic.php?f=6&t=166
Gabi

"Ha egy országot, nemzetet tönkre akarsz tenni, tedd tönkre a pedagógiáját"
Válasz küldése