állás

Avatar
bégé

állás

Hozzászólás Szerző: bégé »

Érdeklődni szeretnék,hogy gyógypedagógia tanári (tanulásban akadályozottak) diplomával vállahatok e a törvény szerint többségi általános iskolában napközis állást? Elutasíthatják,ha jelentkeznék rá?
Természetesen a törvényi háttért elovastam (Ktv.17.§), de szívesen fogadom mások véleményét is, jogi ismereteit, értelmezését-.
Avatar
driszko

Re: állás

Hozzászólás Szerző: driszko »

Attól függ, van-e más jelentkező. Tudok olyan helyről, ahol pedagógiai asszisztens a napközis tanár, vagy német szakos tanár - ezzel a logikával gondolkodva a gyógypedagógus is lehet napközis.
Avatar
bégé

Re: állás

Hozzászólás Szerző: bégé »

Köszönöm!
Avatar
Bibi

Re: állás

Hozzászólás Szerző: Bibi »

Udvozlok mindenkit, Uj tag vagyok a fejlesztok.hu-n.
Meg nagyon a kezedetknel jarok, iden kezdem a Barczi foiskolat, erdeklodni szeretnek mennyire lehet konnyen elhelyezkedni friss diplomaskent...mennyire gyakori a reszmunkaidos allas, ket kisgyermek mellett ez lenne az idealis..
Koszonom a valaszokat, ez a terulet szamomra teljesen uj es ismeretlen..


Elozoleg elfelejtettem irni, hogy a szomatopedagogia teruleten szeretnek elhelyezkedni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hogabi 2009.08.18. 13:22-kor.
Ok: Töröltem egy hozzászólást az utolsó mondatot áthelyeztem. "Szerkesztéssel" lehet bővíteni a mondandót. hogabi
Avatar
szente

Re: állás

Hozzászólás Szerző: szente »

Gyogypedagogust/fejlesztopedagogust keresek 2. osztalyos fiam melle, heti 2 alkalommal. Budapest, V. ker.; 70/942-7779.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szente 2010.09.28. 21:15-kor.
Avatar
pedamokus

Re: állás

Hozzászólás Szerző: pedamokus »

Megbízási szerződéssel (kistérségi támogatásból finanszírozott ) logopédust keresünk heti 13 órában Pomázra.
Avatar
hogabi
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1241
Csatlakozott: 2008.02.27. 10:23
Tartózkodási hely: Vöröstó
Kapcsolat:

Re: állás

Hozzászólás Szerző: hogabi »

Veszprém megyei középiskola pszichológust keres.
Érdeklődni nálam vagy az egyesület címén lehet.
Gabi

"Ha egy országot, nemzetet tönkre akarsz tenni, tedd tönkre a pedagógiáját"
Avatar
zsoltzsolt

Re: állás

Hozzászólás Szerző: zsoltzsolt »

"Kertváros" Nevelési Tanácsadó logopédust keres.
Érdeklődni nálam
Zsolt
Avatar
roly86

Re: állás

Hozzászólás Szerző: roly86 »

Hello
Szakorvos lehetőségek pályakezdőknek, Budapesten és nem csak! További infokért látogass el az oldalunkra!
Avatar
Laura

Re: állás

Hozzászólás Szerző: Laura »

6 és fél éves kisfiam mellé keresek fejlesztőpedagógust. A II. kerületben a Törökvész úti iskolából kellene hazavinni heti 2x és foglalkozni vele. Az íráskészségével vannak problémák.

Érdeklődni a 30 5283002-es telefonszámon lehet.
Lezárt