államvizsga

Avatar
dudikopf

államvizsga

Hozzászólás Szerző: dudikopf »

Kedves Mindenki! Nagy-nagy boldogsággal közlöm, hogy a mai naptól hivatalosan is tag lettem. Ma délelőtt dicséretes 5-ös államvizsga eredménnyel Gyógypedagógus-tanár képesítést szereztem!!!!
Üdvözlettel: Valentin-Bodor Zsuzsi, konduktor, egészségtan tanár és GYÓGYPEDAGÓGUS
Avatar
hogabi
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1241
Csatlakozott: 2008.02.27. 10:23
Tartózkodási hely: Vöröstó
Kapcsolat:

Re: államvizsga

Hozzászólás Szerző: hogabi »

Kedves Zsuzsi!

Szívből gratulálok! Köszöntlek, mint "hivatalos" tag :D
Sok örömet és egészséget kívánok munkádhoz és csak a szép élmények maradjanak meg! Lesz belőle bőven!
Gabi

"Ha egy országot, nemzetet tönkre akarsz tenni, tedd tönkre a pedagógiáját"
Avatar
Zsuzsi

Re: államvizsga

Hozzászólás Szerző: Zsuzsi »

Üdv a klubban! :D :D :D
Avatar
dudikopf

Re: államvizsga

Hozzászólás Szerző: dudikopf »

Kedves Gabi és Zsuzsi! Hazudnék ha azt mondanám, nem számítottam a reakciótokra. Köszönöm nagyon!Bár nem ismerlek benneteket személyesen, mégis a hozzászólásaitok, reakcióitok alapján van egy kialakult képem. Amikor a vizsgámra készültem, bizony sokszor eszembe jutottatok. A "kisegítő iskolai tanítótípus", altruista magatartás,Kielhorn, "gyermek felé forduló, fejlődési igényeiből kiinduló....stb...kifejezések mellett, mindig feltűnt egy Gabi vagy egy Zsuzsi. Köszönöm még egyszer a kedves szavaitokat. Jó volna ha az ember lánya nem csak virtuálisan lehetne egy ilyen közösség tagja, mint amit ti alkottok!
Avatar
Zsuzsi

Re: államvizsga

Hozzászólás Szerző: Zsuzsi »

Kedves Zsuzsi!

Köszönöm a szavaid! :oops: Bár csak egy mezei szaktanár és tanakos gyógypedagógus vagyok, de ha segítségre lesz szükséged, a későbbiekben is megtalálsz!

Zsuzsi
Válasz küldése