körülmények a sni oktatásban

Látogatóink javaslata, véleménye az oldalról, fórumról és a blog-ról.
Avatar
őszilevél

körülmények a sni oktatásban

Hozzászólás Szerző: őszilevél »

20 éve dolgozom sni tanulókkal. Vajdaságban. Nem léteznek tankönyvek, nem is volt, nem is lesz magyar nyelven. Csak ceruza és füzet áll a rendelkezésünkre. Sajátkezüleg készítjük a feladatlapokat, az iskolák nincsenek felszerelve. A tantermünk nagyon rossz állapotban van. piszkos falak, omladozik, az ablakon befúj a szél.
Avatar
Oros Róza

Re: körülmények a sni oktatásban

Hozzászólás Szerző: Oros Róza »

Kedves őszilevél!
Mire lenne szükséged? Miben vársz segítséget? Hogy tudunk javítani a helyzeteteken?
Üdvözlettel: Rózsika
Avatar
hogabi
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1241
Csatlakozott: 2008.02.27. 10:23
Tartózkodási hely: Vöröstó
Kapcsolat:

Re: körülmények a sni oktatásban

Hozzászólás Szerző: hogabi »

Kedves Őszilevél!
Igen, hallottam a körülményekről már korábban is.
Milyen segítséget kérsz? Sajnos erről nem írtál.
Gabi

"Ha egy országot, nemzetet tönkre akarsz tenni, tedd tönkre a pedagógiáját"
Avatar
Dóri
Hozzászólások: 670
Csatlakozott: 2008.02.28. 08:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: körülmények a sni oktatásban

Hozzászólás Szerző: Dóri »

Segítünk, ha tudunk.
Én is a konkrétra várok. PL használt, de türhető állapotban lévő tankönyvek, feladatlapok, ceruzák stb.
Postán? És hová?
Esetleg e-mailben linkek, feladatlapok stb.?
Dóri
Avatar
zsoltzsolt

Re: körülmények a sni oktatásban

Hozzászólás Szerző: zsoltzsolt »

Kedves Őszilevél!

Igen, jó lenne, ha írnál róla mire is lenne szükséged/szükségetek, mert hamarosan lesz az Egyesületnek újabb konferenciája/összejövetele, ahol már össze tudnánk gyűjteni számotokra esetleg egy csomagot, és elküldenénk nektek, amiben ezen segédeszközök, könyvek stb. lennének.
Üdvözlettel:
Zsolt
Avatar
Zsuzsi

Re: körülmények a sni oktatásban

Hozzászólás Szerző: Zsuzsi »

Kedves Őszilevél!

Az általad leírtak alapján lehet, hogy ostobaságnak tűnik, amit most mondok, de egy próbálkozást megér. Írtad, hogy nagyon rosszul felszerelt iskolában dolgozol, de talán valahol akad egy számítógép, amit használni tudsz. Van nekem egy saját készítésű, képességfejlesztő cd-m, több, mint ezer feladattal, amit nagy szeretettel adnék Nektek ajándékba. Ha a körülmények ellenére tudnád használni, nagyon szívesen elküldöm az Egyesület konferenciájára, hogy a többi anyaggal továbbítsák Nektek.
Zsuzsi
Avatar
Dóri
Hozzászólások: 670
Csatlakozott: 2008.02.28. 08:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: körülmények a sni oktatásban

Hozzászólás Szerző: Dóri »

Na, most már csak Őszike kellene, hogy szemezgessen erről a terüljasztalról.
Dóri
Avatar
őszilevél

Re: körülmények a sni oktatásban

Hozzászólás Szerző: őszilevél »

Nagyon szépen köszönöm nektek a jószívűségtek és a megértésetek. Amire leginkább szügségünk van az tankönyvek természet társadalomból, matekból, festékek rajzra, nem is tudom, hogy egyáltalán milyen könyvek is léteznek. Mivel ilyen nagy a hiányunk, én összeállítottam néhány könyvet magyarnyelvből, matekból az első és második osztályra és pszichomotorikus gyakorlatokra amit egy magán nyomda segítségével kinyomtattak. Ami még hiány az a különböző fejlesztők, játékok. Azt is bütyköltem kartonból. Ilyen próbáltam megoldást találni néhány problémára.
Előre is köszönöm minden jót.
A iskolánk címe Stevan Sremac Általános Iskola
Thurzó Lajos munkaegység
Vasútsor 44.
24400 Zenta
Szerbia
Avatar
Zsuzsi

Re: körülmények a sni oktatásban

Hozzászólás Szerző: Zsuzsi »

Őszilevél!
Megpróbáltam válaszolni a leveledre, de azt írja ki a gép, hogy ilyen nevű felhasználó nincs (az abc-jében nincs ő, vagy nem tudom...). Írj a következő címre:
jordan62@freemail.hu, onnan majd válaszolok.
Zsuzsi
Avatar
chal45oye

Re: körülmények a sni oktatásban

Hozzászólás Szerző: chal45oye »

Írtad, hogy nagyon rosszul felszerelt iskolában dolgozol, de talán valahol akad egy számítógép, amit használni tudsz. Van nekem egy saját készítésű, képességfejlesztő cd-m, több, mint ezer feladattal, amit nagy szeretettel adnék Nektek ajándékba. Ha a körülmények ellenére tudnád használni, nagyon szívesen elküldöm az Egyesület konferenciájára, hogy a többi anyaggal továbbítsák Nektek.
Válasz küldése