felülvizsgálati kérelem

Látogatóink kérdéseinek létrehozott fórum.
Avatar
Brigitta

Re: felülvizsgálati kérelem

Hozzászólás Szerző: Brigitta »

Felvilágosítást kérnék!
Írtam már, a diszkalkulia téma alatt,-ma vettem észre ezt a blogot. A lányom 9.o gimis tanuló, nemrégen a nevelési tanácsadó, diszkalkuliát állapított meg nála. A bizottsághoz el lett küldve a kérelem a teljes felmentéshez. Az a problémám, hogy a várólista nagyon hosszú kb 1 év. Az iskola nem fogadta el a nevelési tanácsadó ajánlását! A tanévből kb 2-hónap van hátra, nem lesz meg a bizottsági döntés a tanév végéig.-ez azt fogja eredményezni , hogy évet kell ismételnünk!!! Van-e bárkinek is jogköre az igazgató döntését felülírni addig is amíg nem kerülünk be a bizottsághoz? Az iskola indoka az elutasításra,: hogy bíznak abban , hogy hamarabb bejutunk a bizottsághoz! -ez elfogadhatatlan indok számomra!-ez teljes mértékben passzív viselkedés. A lányom tanulási nehézségekkel is küzd, de a magatartásával nincs probléma...nem egy rossz gyerek. A tanáraival jó a kapcsolatom, mióta tudom mi a gond vele, azóta nem nyúzom a matekkal, több idő jut a többi tantárgyra!- ha lassan is de javulunk. A nevelési tanácsadóval ma közöltem, hogy az iskola elutasította a javaslatot,-még ők is most tanakodnak mi van ilyenkor. Kérem ha tudnak megoldást a problémámra , sziveskedjenek mihamarabb írni.
Válasz küldése