Segítséget kérek

Lezárt
Avatar
Jucus

Re: Segítséget kérek

Hozzászólás Szerző: Jucus »

Sziasztok!Én tegnap regisztráltam magam,ezen az oldalon,de már előtte is sokat böngésztem.Fejlesztő és gyógypedagógus végzettségem is van,fejlesztőként dolgozom.Adminisztrációs kérdésre vonatkozóan,van törvényi elvárás :egyéni fejlődési lap 14/1994.(vI.24.)MKM rendelet 26/B§(3).Ennek van betétív része,iskolások és ovisok esetén is ezt használjuk.Ebben tartjuk a NEV.TAN.,vagy a SZAKÉRTŐI szakvéleményeket,és az ezekre épített Egyéni Fejlesztési Terveket.Ellenörzéseken is túl vagyunk,sokat tudnék mondani.Telcsizetek ha segíthetek,mert a gépelés nekem nehéz-06-70-703-6592jucus
Avatar
Dóri
Hozzászólások: 670
Csatlakozott: 2008.02.28. 08:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Segítséget kérek

Hozzászólás Szerző: Dóri »

Sztem lépjünk tovább.
Folyamatosan küldöm az óraterveket. A Segédletek cím alatt lesznek láthatóak. Jó böngészést mindenkinek.
A feltett foglalkozási terveket nyugodtan lehet véleményezni, cserélgetni stb. :roll:
Avatar
Fodor Zoltán
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2008.02.26. 18:44
Kapcsolat:

Re: Segítséget kérek

Hozzászólás Szerző: Fodor Zoltán »

Nagyon jó! Mondjuk Dóri az egyik legtöbbet küldő tagunk. Sok anyagot köszönhetünk neki, ill. több építő jellegű észrevétele volt már az oldallal és a fórummal kapcsolatban. Ő az tipikus személy aki, ha kap, akkor ad is.

:!: Mivel ez a téma már túlnőtte magát és a hozzászólások, ill. a téma címe alapján is már nehéz a behatárolása, ezért lezárásra kerül.
Lezárt