Képzeletjáték-tesztek

Avatar
abigel002

Képzeletjáték-tesztek

Hozzászólás Szerző: abigel002 »

Kedves Kollégák!
Segítségeteket szeretném kérni, a képzeletjátékokra épülő prev. és terápiás módszerrel kapcsolatban ( Gőbel Orsolya : Varázsjátékok).
Szükségem lenne a játékok bevezetése után felvehető tesztekre, állítólag egy 48 faktoros teszt ( nagycsoportosok érzelmi, szociális, konfliktusmegoldó készségeit vizsgálja, ill. Meixner- féle vizsg.)
Gondolom, aki a SZPT módszertani könyvvel rendelkezik, ill. végzett ilyen továbbképzést, rendelkezik ezekkel a tesztekkel...
Nagyon megköszönöm a segítségeteket : Abigel.
Avatar
zsoltzsolt

Re: Képzeletjáték-tesztek

Hozzászólás Szerző: zsoltzsolt »

Abigél!

Csak egyet szeretnék kérdezni mielőtt válaszolnék ill, segítséget adnék. Milyen suliba is jársz vagy mi is a végzettséged?
Zsolt
Avatar
abigel002

Re: Képzeletjáték-tesztek

Hozzászólás Szerző: abigel002 »

Zsolt!
Szerintem már találkoztunk éppen ezen a fórumon, így nem vagyok ismeretlen a számodra, ott pedig már írtam magamról, a végzettségem is sejteni lehet..
Egyébként ezt a módszert szülők is alkalmazhatják ill. alkalmazzák is nagy sikerrel,a játékok az érzelmi és a szociális intelligenciát gazdagítják, éppen azt, amire nagyon sok embernek szüksége lenne..
Üdv.: Abigel.
Avatar
zsoltzsolt

Re: Képzeletjáték-tesztek

Hozzászólás Szerző: zsoltzsolt »

Abigél!

Ja, használhatják
ha elvégezték a tanfolyamaot, amit meg lehet nézni itt : http://www.gobelorsolya.hu/
vagyis nem hinném, hogy előképzettségek, gyakorlat nélkül érdemes, ildomos vagy etikus tesztelgetni
mert uygebár el tudom olvasni hogyan is kell villamost vezetni, ettől még nem fogom magam és köötök el egy kombinót a 4-es, 6-os vonalán :mrgreen:
no
de az ajánlott oldalon vannak infok , meg pár helyen
Zsolt
ja még valami
én meg említettem volt, hogy elég vacak a névmemóriám, mittomén én, hogy Abigél néven hányan vannak itt :lol:
Válasz küldése