Az új fórum elindult

Itt szólhatsz hozzá az aktuális közleményekhez
Dóri

Re: Az új fórum elindult

Hozzászólás Szerző: Dóri » 2008.02.28. 08:46

Hát akkor csapjunk bele.
Máris akadt egy kis gondom. Nem tudom az adatlapomat frissíteni, a felhasználónevemmel van valami gond. :cry:
Dóri
Helyesbítek: a régi adatlapomnál van a gond, az új stimmel.

Fodor Zoltán
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fodor Zoltán » 2008.02.28. 15:20

Szia!

Úgy is kell nézni ezt az új fórumot, hogy ez marad a következő pár évben. Szóval, amit ide írunk annak nyoma lesz a jövőben. Nem szándékozom a továbi változtatást a fórumot illetően.
Úgy is mondhatom, hogy egy feladat megoldva a részemről.
Lesz még pár kis kiegészítés hozzá, de az inkább már kényelmi funkciók lesznek.

Fodor Zoltán
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fodor Zoltán » 2008.03.05. 18:58

Látom, több embernek is gondjai vannak az új fórummal, pedig sokkal könnyebb a kezelhetősége.
Az adott témában új téma indítása az Új téma ikonra kattintva lehetséges. Hozzászólás küldése az Új hozzászólás ikonra kattintva lehetséges.
Üzenetek küldésére külön is van lehetőség itt a fórumon belül. Ezek az üzenetek nem jelenek meg a főoldalon, hanem csak itt a fórumban olvashatóak.

Fodor Zoltán
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fodor Zoltán » 2008.03.31. 09:28

Meváltoztak a regisztrálási szabályok. Ezután külön kell a honlapra és külön a fórumra regiszrálni. A későbbiekben még eldöntjük, hogy a honlapra egyáltalán érdemes lesz-e regisztrálni. Véleményem szerint a regisztráció bőven elegendő a fórumra, hiszen hozzászólásokat már csak itt lehet megtenni. A honlapon a különböző beállítások nem nagyon teszik szükségesség.

csojanosne

Hozzászólás Szerző: csojanosne » 2008.04.02. 14:42

Szerettem volna új témát indítani, de azt írta ki, hogy erre nem vagyok jogosult. Így ide írom le, amit szerettem volna! Hamarosan itt van május 28-a, a kompetencia-mérés napja. Az SNI gyerekekkel kapcsolatosan nem mindent lehet pontosan megtudni. Kérdésem az lenne, hogy a többségi iskola SNI tanulóinak a felmérését be kell-e küldeni és feltüntetni rajta, hogy milyen problémáik vannak, vagy esetleg megíratás után nem kell beküldeni az ő munkáikat?! Lehet, hogy én vagyok eléggé tájékozatlan ezzel kapcsolatosan, de eddig más területeken dolgoztam és ez valahogy elkerülhette a figyelmemet. Köszönöm a segítséget.

Fodor Zoltán
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fodor Zoltán » 2008.04.02. 14:48

Melyik fórumba nem engedte új téma megnyitását? Többször ellenőriztem a fórumot, de hiba előfordulhat.

Fodor Zoltán
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fodor Zoltán » 2008.04.30. 20:43

Lehetséges, hogy a fórumba való belépésnél vannak problémák, mivel az első telepítés, frissítés hibás volt és több böngésző a hibás kódot elraktározta magának.
Megoldás!

FireFox esetében a Tools menü->Options->Privacy fülön a Cookies-t törölni kell.

Magyar FireFox esetében:
Eszközök->Beállítások->Adatvédelem->Sütik megtekintése.
Itt a felső kereső ablakba be kell írni: http://fejlesztok.hu
A megjelent találatokat törölni kell.

Internet Explorer esetében Eszközök->iInternetbeállítások->Általános fülön a Böngészési előzményeket törölni kell.
Opera esetében a Eszközök->Haladó->Sütik-nél törlés.

Ha továbbra is fenn áll bármilyen probléma, akkor a honlapon értesítsen privát üzenetben.

Fodor Zoltán
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fodor Zoltán » 2008.06.11. 17:40

Ha valakinek gondjai vannak a fórummal kapcsolatban, akkor jelezze felém. Más problémáiba kívülről nem látok bele.
Nekem a fórum hiba nélkül működik.

totjutka

Hozzászólás Szerző: totjutka » 2008.10.03. 16:46

Sziasztok!
Örömmel nyugtáztam a szakember-adatbázislétrejöttét. Szerettem volna feliratkozni, de nem tudtam, pedig regisztrált tag vagyok. Amikor az új bejegyzésre megyek, leáll az egész. Mit tegyek?

Válasz küldése