SNI dokumentáció

Ha máshol nem, hát itt meg lehet kérdezni
Avatar
bégé

Re: SNI dokumentáció

Hozzászólás Szerző: bégé »

Kedves Livi!
Privát üzenetet küldtem.
Avatar
rkisse

Re: SNI dokumentáció

Hozzászólás Szerző: rkisse »

Sziasztok!
Az én kérdésem is a csoportnaplóval kapcsolatos:
1. Ha az elején található egyéni fejlesztési tervet megírom, akkor még kell egy külön lapon másikat is írni ???
2. Nekem nem csak 12 fővel kell dolgoznom. Ilyenkor több csoportnaplót kell vezetnem?
Előre is köszönöm a segítséget!
Edit
Avatar
geszti

Re: SNI dokumentáció

Hozzászólás Szerző: geszti »

Kedves hogabi! Én élnék a lehetőséggel, mivel idén tervezem a kézi dokumentálást felváltani a gépivel. Nagyon megköszönném, ha elküldenéd a gépes verzióját a dokumentumoknak. :) Eddig kézzel csináltam, de akkora munka és macera, rengeteg időt elvesz, amit inkább a gyerekekre szánnék, ezért gondoltam, hogy megpróbálkoznék vele. Előre is köszönöm! geszti
Avatar
hogabi
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1241
Csatlakozott: 2008.02.27. 10:23
Tartózkodási hely: Vöröstó
Kapcsolat:

Re: SNI dokumentáció

Hozzászólás Szerző: hogabi »

Geszti!
A és B oldal, ill. az első és második oldal. De van csoportra 8 főig.
fejl.terv belív.rar
Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.
Gabi

"Ha egy országot, nemzetet tönkre akarsz tenni, tedd tönkre a pedagógiáját"
Avatar
REIBODAA

Re: SNI dokumentáció

Hozzászólás Szerző: REIBODAA »

Sziasztok!
SNI dokumentáció kitöltött betétív mintára lenne szükségem, ha esetleg valaki tudna ebben segíteni (F80, ha lehet)!
Köszönettel
Avatar
cancaj

Re: SNI dokumentáció

Hozzászólás Szerző: cancaj »

Sziasztok! Nálunk az sni dokumentáció a gyógypedagógusok részéről rendben van. A kérdés az, hogy az integráló intézmény osztályfőnökei ezekről a tanulókról mit vezet a külíven kívül?
Avatar
Szabo Kunigunda

Re: SNI dokumentáció

Hozzászólás Szerző: Szabo Kunigunda »

Kedves Kollégák!
Szeretnék segítséget kérni én is a dokumentációval kapcsolatosan. Valaki tudna nekem küldeni egy mintát(kitöltött belívet), hogy mennyire részletesen vezeti a fejlesztés anyagát a belívbe? Nemrég kezdtem gyakornokként és amit eddig mutattak mindegyik csak a fejlesztési területet tartalmazta. Elégséges annyit feltüntetni? Email címem: kunigundaszabo93@gmail.com

A segítséget nagyon köszönöm :)
Válasz küldése